Zima, snih a hlavne sul

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #23366
  Fru Hansen
  Účastník

  Jak zvladate lide z mesta vsechen ten marasmus co je na ulicich?
  Ja mam takovy doggyrider,kocarek pro psilasky, ale ten nemohu pouzit, jelikoz tady jsou hordy snehu po stranach velice uzkych chodnicku,  cesty pro kola nemohu pouzivat, jelikoz kolari jsou horsi nez automobilisti co se tyce vznetnuti a pouzivani zvonku, a ta moje laska proste nechce jit na prochazky, jelikoz jakmile  se vynorime z domu,  tak zjisti,  co je to za silenost, a po par ocuchanich bere paly domu. Problemy z pacickama nemame,  2x denne je pod teplou sprchou, omyvame pacicky a mazeme dobrym psilaskovym kremem. Ale tak jsem si pro sebe nachazela nejaka vychodiska, a napadlo mne koupit  vetsi ruksak, jenomze se zase bojim, jestli to neni nezdrave ji v takovem ruksaku nechat sedet? Mame do parku asi 5 minut a tam neni sul, tam je blaze, jenomze tech 5 minut prejit v te soli, se proste uz neda. A moje laska vazi 12 kilo, coz je trosku moc na mne ji mit v naruci. A boticky opravdu odmitá.
  Problem je ze potrebuje pohyb a ten timhle “couranim” od domu k domu neziskame.  
  Myslim si ze s tim klima-problemem to trosku prehnali. Mozna ze se stava pravy opak? Proto je dulezite se vyzbrojit na dlouhe, tuhe zimy! 

  #23367
  Dusty a Indy
  Účastník

  Zimu zvládáme v pohodě, bydlíme u lesa, takže soli minimun, ne-li žádná.. Ale na zledovatělému sněhu během 14-ti dní 2x stržený dráp. A ono zase přituhuje…..

  #23374
  Matěj
  Účastník

  my taky zvládáme.mates je malej takže ho na ulici v pohodě přenesu na cesty kde se nesolí.doma tlapky umejeme a namažeme modrou indulonou.

  #33511

  Indulona, indulona, indulona a omývat po každém venčení, jinak žádnou zvláštní radu ani postřeh nemám, ale 12 let mi to u pejsků funguje [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cool.gif[/img]

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.