VÝCVIK V PRAZE

 • Toto téma obsahuje celkem 20 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sára a poslední změna proběhla před 13 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 21)
 • Autor
  Příspěvky
 • #24344
  Indy
  Člen

  Do Prahy se teď přistěhovala kamarádka výcvikářka! Pejsky cvičí už 8 let. Najdete ji na facebooku 🙂
  Doporučuju!!! je to ta, se kterou jsem cvičila v Herolticích a která mi z mého neposlušného hajzlíka udělala parádního parťáka. Takže jestli chcete něco procvičit, natrénovat na zkoušky, pomoct s výchovou, socializací, konzultovat krmení, pamlsky, chování… klikněte sem: [url=http://www.facebook.com/group.php?gid=337961246083&ref=ts]MŮJ ŠŤASTNÝ PES[/url] 

  #24345
  Lumpík, Black
  Účastník

  a nevíš jaký má ceny a čas?

  #24373
  Indy
  Člen

  Ceny myslím solidní (já to nevím, neb bydlí u mě a výcvik mám tak nonstop a grátis :)) Zeptej se jí na facebooku (tady není).

  #24374
  Ivushka – Monthy
  Účastník

  A myslis, ze by neprijala treba kratke pozvani sem ke kratkemu povidani? Urcite by to bylo zajimave. Jen na chvili….k seznameni…par radam…jen navrh :o)) Meli bychom HOSTA nebo PSI CELEBRITU na PL…ja osobne bych o to zajem mela.

  #24716
  VěraOlexová
  Účastník

  Jsem tu, hrňte to na mě:-).

  #24721
  Bessa
  Člen

  Nějaká odhodlaná, ne? [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img][img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img]

  [hr]
  [VěraOlexová 27-03-2010 20:12]:
  Jsem tu, hrňte to na mě:-).

  #24727
  VěraOlexová
  Účastník

  To víš, jaro 😀

  #24838
  Indy
  Člen

  Tak co? Nikdo tu nemá dotaz na výcvik, výchovu, řešení problémů? Klikr, poslušnost, zlozvyky… ptejte se Věrky! 🙂

  #24886
  Sára
  Účastník

  Já mám dotaz:) a zdravím celé osazenstvo bytu:) Včera jsem měla co dělat, abych ustála agility. Sára byla jako čertík. Věšela se  mi na rukáv, začmuchávala se na parkuru, byla jsem jako vzduch a upoutat její pozornost mi dalo dost zabrat. Myslela jsem, že tenhle problem je už vyřešený (alespoň prozatím, než přijde nějaké další “veselé” období) Měla jsem pocit, že to má spojené právě s agility, protože když jsme začali balit parkur, tak už se držela u mě, “smála se” a byl klídek. Možná byla jen nevyběhaná, nevyšlo nám den před tím velké venčení…ale chovala se tak i když jsme na podzim na agility chodit začali, potom to přestalo a po zimě je to zase takové všelijaké…Určitě to tak nechci nechat, napadlo mě jestli to není tím, že na agility se prostě jede jeden za druhým a takové ty pravidla, které máme se odsunují stranou. Mám se příště na “úkor” agility zaměřit na tohle její chování. Pro mě je to samozřejmě podstatnější, než jestli přeskočí skočku…Mimochodem Indy-díky za doporučení, jak tohle všechno přežít, asi bych se měla připravit a nachystat zásoby:) opravdu je to někdy dost o nervy. Mějte se Sára a Lenka

  #24888
  Anonymní uživatel
  Host

  My sme tieš cvičili agility ale dáko nám to nešlo,boli sme vyčerpaní ale Honey to šlo Honey je mojej sestry psík a ona ho má dlhžšie ako ja tak preto.

  #24890
  Sára
  Účastník

  My nemáme problémy s agility (to ji vždy všichni chválí) máme problem přímo s chováním tam- ono přeci jen běžet, volat, pamatovat si co a jak, hlídat sebe a psa… je docela náročné- s tím se ale počítá, ale ještě když vám u toho pes začne dělat takové kousky, tak je to o nervy…

  #24891
  Anonymní uživatel
  Host

  My keď cvičíme tak musím dať dáke oblúbené granule ktoré má Money rada inač by sa neukludnila. To je u nás taký zvik…….

  #24892
  Anonymní uživatel
  Host

  A teraz napíšem ako cvičíme:Ráno stávame 5:30 ideme na prechádzku do 7:00 keď prídem zo školy tak sa najem ideme von cvičiť agility pred tím cvičením musím zohnať dáke mnam granule,kim sa Money ukludní.Potom cvičíme asi dve hodiny.Potom ideme na riadnu prechádzku aj s Honey.Money aj Honey keď už ideme domov tak sa zastavíme dákedi aj u babky ktorá býva asi tri ulive ďalej ako my.Potom sa napijeme najeme a odíchneme a pospíme pohráme a uš je večer zase ideme venčit.Potom sa zase najeme napijeme a idem spať dákedy si pozrieme aj dáky film.

  #25295
  VěraOlexová
  Účastník

  Leny:
  Něco tuším, ale potřebuju ještě víc informací. Popiš mi blíž jak se chová, kdy to začne, tak to probíhá, kdy se “vrací do normálu”, cokoli si vybavíš, i kdyby ti to připadalo jako blbost.

  #25299
  VěraOlexová
  Účastník

  Leny:
  Něco tuším, ale potřebuju ještě víc informací. Popiš mi blíž jak se chová, kdy to začne, tak to probíhá, kdy se “vrací do normálu”, cokoli si vybavíš, i kdyby ti to připadalo jako blbost.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 21)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.