Voda

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #31950
  Kenny
  Účastník

  Ahoj, chtěla bych se zeptat jaký máte názor (popř. zkušenost) na to jet se psem na vodu? Napadlo nás, že bychom to v létě s Kennym zkusili. Žádní zkušení vodáci nejsme, takže by to bylo jen tak pro zábavu :). Klidně by se to mohlo zorganizovat jako srazík kdyby vás to zaujalo :).

  #31951
  Asta, Dorotka
  Účastník

  my jezdíme s pesanama pravidelně Vltavu, a paráda…! akorát doporučuji mít v partě alespon jeden raft přece jenom sjíždění jezů se psem v kánoi mi přijde nebezpečné…[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-undecided.gif[/img] a pokud má psík rád vodu, doporučuji kšírky, naše Astice ráda vyskakuje z raftu , zaplave si a pak ji za kšírky vytáhneme zpět 🙂 a upevnovací kolík ke stanu, i sebeposlušnější pes většinou neodolá lákavým občerstvením a odpadkům v kempu..[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cool.gif[/img]

  #31952
  Argo, Tim
  Člen

  Ty jo, to musí bejt paráda .. Někdy to třeba taky vyjde 😀

  #31961
  Kenny
  Účastník

  Tak to je bezva. Já přemejšlela třeba jen o jednodenním výletu, přece jen nevíme jestli by to toho našeho bavilo, ale vodu má moc rád. Na kšíry je taky zvyklej, takže to je fajn, spíš jsem přemejšlela i o vestě. Tak uvidíme, snad nám to v létě vyjde a zkusíme to :).

  #32012
  Argo, Tim
  Člen

  Noo, ale pro bosíka, abych tak měla ještě jednu loď 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.