Veterina Sokolníky Praha 8

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #33466
  Chelza
  Účastník

  [b]Ahoj, nemáte někdo zkušenost s veterináři na Praze 8 – veterina Sokolníky??? Máme problémy už přes dva měsíce a stále se na nic nepřišlo a jen nám říkají, že to bude asi chřipka… Což je blbost. Děkuji za odpověd. Jinak toto jsou super stránky :-D[/b]

  #33924
  Miki
  Účastník

  Já tam chodím, byla jsem tam celkem už třikrát a pokaždé tam byl někdo jinej. Dvakrát nějaký ženský – u těch mi přišlo, že pokud se člověk vysloveně neptá na konkrétní věci, nic moc neřeknou. Ale jednou tam byl takovej mladej chlápek – tuším, že to byl ten se jménem Marx 🙂 – a ten mi přišel dobrej, radil sám od sebe a snažil se, říkala jsem si, že kdybych tam šla s nějakým problémem, zajdu přímo za ním. Nevím, jak moc je má rada efektivní, zatím jsem tam byla jen na očkování a v poradně, když jsem si štěně přivezla…

  #33928
  Garon
  Účastník

  Také jsme tam chodili, když byl Gary malý a jestli můžu radit vyberte si raději nějakou jinou veterinu, tady v okolí jich je víc..
  Gary měl totiž jako malý šílenou vyrážku a kromě toho, že tam pokaždé byl někdo jiný v ordinaci, jak už jste psali, tak samozřejmě absolutně na nic nepřišli a stále nám cpali samé injekce, až mi přišlo, že z nás tahají pouze peníze a žádná rada nebude. Prostě s čímkoli jsme přišli, tak jsme dostali injekci a že máme přijít na kontrolu. Jakmile jsem zeptala co by to mohlo být, nikdy jsem nedostala jasnou odpověď. A soulasím, že Marx je veterinář dobrý, ale než čekat na štěstí, že ho potkáte nebo jeho ordinační hodiny, je podle mě lepší vyzkoušet něco jiného.
  Toť můj názor 🙂

  #33936
  Majky, Amy
  Účastník

  Sokolníky osobně neznám, ale pokud se budete rozhlížet po dalších v okolí, rovnou varuju před MVDr. Martinem Otáhalem na Ládví. K tomu jedině tak na očkování, jinak zmrví na co sáhne. Dobrý vet je František Břeň v Ďáblicích a Jaromír Svobodník na Kobylisích. Ale ten tam má taky víc lidí, tak je otázka na koho narazíš nebo zda se dá objednat přímo k němu.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.