Veletrh chovatelských potřeb FOR PETS

 • Účastník
  forpets
  3. února 2014 v 12:50 #31809

  Dobrý den,
  přijměte pozvání na 1. ročník jedinečného [b]veletrhu chovatelských potřeb pro domácí zvířata FOR PETS[/b], který nabídne poradenství a prezentace veterinárních institucí, chovatelských svazů, klubů a stanic, doprovodný program pro odbornou i laickou veřejnost a propagaci problematiky ochrany a práv zvířat.
  Veletrh FOR PETS odstartuje ve [b]čtvrtek 31. 3. 2011 v Pražském veletržním areálu Letňany[/b] jako součást veletrhů pro rodinu FOR FAMILY a potrvá až [b]do neděle 3. 4. 2011[/b].
   
  V rámci bohatého doprovodného programu se mohou návštěvníci těšit na přednášky [b]Nadace na ochranu zvířat[/b] týkající se problematiky volně žijících a zájmových živočichů. Další zajímavostí bude poradna [b]MVDr. Hany Žertové[/b], odbornice na problémové chování zvířat, známé z televizního pořadu Polepšovna mazlíčků. [b]Středisko výcviku vodicích psů[/b] názorně předvede práci psů, kteří jsou nezbytnými pomocníky pro nevidomé. S ukázkou asistenčních psů se přestaví společnost [b]Pomocné tlapky[/b], která se zabývá chovem, převýchovou a výcvikem asistenčních psů. [b]Český svaz ochránců přírody[/b] v rámci veletrhu představí ukázky handicapovaných netopýrů z chovu ZO ČSOP Nyctalus. V sobotu 2. 4. 2011 ve 14 hodin budou slavnostně vyhlášeni vítězové internetové soutěže [b]Zvíře roku[/b], do které může široká veřejnost přihlásit svého domácího mazlíčka ([url=http://www.zvireroku.cz/]www.zvireroku.cz[/url]).  Součástí doprovodného programu budou také oficiální závody agility, módní přehlídka psích oblečků a čtyři jednodenní výstavy ušlechtilých morčat od [b]Základní organizace chovatelů morčat a jiných drobných savců[/b]. Návštěvníci mohou na veletrh přinést dárky pro zvířata z útulků v Tróji a Dolních Měcholupech.
   
  Aktuální informace o veletrhu sledujte na internetových stránkách http://www.for-pets.cz a také na Facebooku For Pets.

Přejít k navigační liště