Vánoce 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Eimy a poslední změna proběhla před 12 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #36018
    Hapi
    Správce

    Ahoj pejskaři,
     tak už jsou tu další Vánoce 🙂 Sice s Hapim pořád čekáme kdy už nám nasněží, ať můžeme řádit oba ve sněhu :)) 
     Chtěla jsem se zeptat co pěkného jste přípravili svým miláčkům pod stromeček? 🙂 Co si myslíte, že by vašemu pejskovi udělalo největší radost? 🙂
     Přejeme všem krásné svátky plné psí pohody :)))
     

    #36019
    Ema a Dean
    Účastník

    Mojí Mexxuli udělá pravděpodobně největší radost hračka na čištění zubů (taková činka, modro-bílá)… když má hračku, nic jinýho jí nezajímá 🙂 ale samozřejmě, že bude mít radost i z mlsotek, ale hračka podle mě vyhraje 🙂

    #36021
    Bess
    Účastník

    Čubina dostane pelíšek, který zabere půlku bytu (doufám, že z něj bude tak odvařená jako já 😀 ) a narvanou tašku mňaminama (ouška, plíce a miliarda pytlíků Let’s Bite). A od babičky domácí “játrová prasátka” 😀 😀

    #36026

    Falco dostane ouška, od Calibry ty dentální tyčinky a už dostal dva oblečky (mikinku a zimní bundu) a očividně je za to rád, vzhledem ke sněhové nadílce. Hračku taky dostane, to je jasný. Hlavně dostane do konce týdne hafo času stráveného se mnou, který teď vůbec neměl, vzhledem ke zápočtům a zkouškám. Teď se mu konečně budu naplno věnovat a budu jen jeho, což ocení asi nejvíc (teda určitě).

    #36028
    Tom a Jerry
    Účastník

    pro moje psy i útuláčka bude asi největší zážitek být na vánoce pohromadě s dalším pejskem a 4ma kočičkama..doufám, že se tam všichni navzájem nepožerou:D

    #36032
    Eimy
    Účastník

    Pro Eimy bude asi největší dárek předvánoční hóódně dlouhá procházka, jen škoda že nemáme ten sníh, to by bylo teprve řádění, ale i tak to bude fajn. Jinak určitě bude mít pod stromečkem něco dobrého na zub :o)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.