Vánoce 2010

Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 16. až 29. (celkem z 29)
  • Autor
    Příspěvky
  • #30884
    Max (12.6.05) a Oli
    Účastník

    To Majosek: mela jsem to na Chrome, tak jsem to zmenila na Mozilla Firefox a je to to same. Jine jsem nezkousela. Ani na exploreru to nejde

    #30930

    Dárčky už mám i zabalené. Nakoupila jsem jim plno oblibenych pamlsku, hračky a hlavně vodítka a obojky s jejich jmény :). Taky je to u vás tak, že pod stromečkem mají nejvíce dárečků práve psi? U nás jo, jsem neudržitelná :). A co teprve, až budu mít psy 4 😀 😀

    #30943
    Jesse James
    Účastník

    u nás je to naprosto stejné. nejvíc dárků má pod stromečkem psík 🙂 letos jsem zatím stihla koupit nové misky, pelíšek, krémík na packy (protože chodníky v praze jsou prostě katastrofa), pamlsky, granulky, hračky a sháním ještě nový obojek. a pak už se jen budu těšit na štědrý den až ten malý rošťák bude trhat ze svých dárků balicí papír a nebude vědět z čeho se má radovat dřív…  a protože jsme dobrosrdeční, nezapomeneme ani na pejsky v útulcích a jako každý rok jim doneseme nějaký ten mlsek

    #30950

    a jaky kupujes na packy krém prosímtě?

    #30965
    Bellinka
    Člen

    jj taky bysme ho užily 🙁

    #30972
    Asta, Dorotka
    Účastník
    #30973
    Jimmy
    Účastník

    Taky jsem o krému přemýšlela, asi je to dobrá věc. Akorát nelíže si to pejsek, když mu packy namažeš?

    #30974
    Asta, Dorotka
    Účastník

    ani ne.. ale myslím,že se s tím počítá, takže to bude zdravotně nezávadný..:)

    #30975
    Vendula Zavřelová
    Účastník

    Já používám obyč kosmetickou vazelínu, nesmrdí ani nebarví, nikdy si toho nevšímali. Mazala jsem vždycky večer před pádem do komatu, kdy jsem věděla že nebudou nějakou dobu ťapat. Teď kde bydlím se vůbec nesolí, což je taky naprd, momentálně je tu kolem 15cm rozťapanýho mokrýho sněhu, v tom se chodí hodně blbě 🙁

    #30976
    Jimmy
    Účastník

    Jo, tak díky za tip. Asi ho vyzkoušíme. Přinejhorším ho budu chvíli muset hlídat, aby se to aspoň trochu vstřebalo. U nás je s tlapkama trošku problém, je na ně dost háklivej. Asi abych mu je třeba neutrhla 🙂

    #30977

    Ja mažu normalni indulonou. Vždycky když pejsci spi, tak si je otocim na zadicka, namažu packy a pak 5 minut drbu na břišku, než se trochu vstřeba. Pak trochu plbnou, ale vesměs už nemají co olizovat, ale ten kremek určitě vyzkoušim.

    #31058
    Maxík
    Účastník

    Tak jak se máte pejskaři???

    #31059
    Maxík
    Účastník

    Co jste kouppili pěkného pro vaše pejsky za darecky k vanocum??

    #31075
    Jesse James
    Účastník

    já používám tento ochranný a regenerační balzám :
    http://www.haty.cz/index.php?route=product/product&product_id=2064
     s mazáním nemáme problém, když packy namažeme tak pejska musím chvíli drbat na břiše nebo si chvilku hrajeme a za chvíli ani neví, že na těch packách něco měl.. tady v Praze na ty chodníky dávají té soli tuny, takže my máme pacičky opravdu docela ošklivé.. 🙁 ale tenhle balzám pomáhá

Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 16. až 29. (celkem z 29)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.