Topánky pre psov

 • Toto téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Meddie a poslední změna proběhla před 11 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
 • Autor
  Příspěvky
 • #36421
  Meddie
  Účastník

  [b]Chcela by som sa spýtať[/b] či je dobré používať topánky pre psov, aj keď ich pes nepotrebuje.Chcela by som mojej fenke Meddie kúpiť topánky pre psov!Ale neviem či jej to niako nepoškodí labku.Veľa ľudí my povedalo že je to zbytočnosť keď ich nepotrebuje..Niektorý my hovoria že sa jej môže vykĺbiť labka..Preto sa chcem spýtať či pes môže nosiť topánky aj keď ich nepotrebuje?? 

  #36424

  přijde mi to zbytečné. Známá je používá při vycházkách, protože psíkovi praskají puchýřky a masti nepomáhají. My jen mažeme. Přijde mi to zbytečné mu je jinak dávat. Ale je to věc názoru, na druhou stranu jsem neslyšela o žádných problémech, které by přinášelo jejich nošení.

  #36425
  Meddie
  Účastník

  Aha :)no.Mne vadí hlavne to že ona keď sa vyciká alebo tak, tak začne hrabať zadními labkami a ptoom má vzadu také puklinky na vankúšikoch :/

  #36427
  Matýsek Čeníšek
  Účastník

  Rozhodně bych vybírala zdravotní, ty nemají pevnou podrážku, takže se asi prodře chozením, ale co jsem viděla pejsky s takovýma těma fešnýma teniskama, tak ti šli jak po obrně, myslím si že ty jsou pro psa krajně nepohodlný.

  #36428

  mému psovi určitě stačí, že musí nosit náhubek, všechno zkoumá tlamičkou…..to mi nedošlo, že proto má ty zadní polštářky popraskané – z hrabání. Sem si říkala, proč ostatní má krásné, packy mažu. Psa jsem ale viděla s ponožkama a tomu to očividně nevadilo.

  #36429
  Matýsek Čeníšek
  Účastník

  jo, právě takový ty zdravotní ponožky, to jo klidně, ale myslela jsem takový ty jako opravdu botičky s tvrdou podrážkou, v těch se mi pejsek kterého jsem viděla moc v pohodě nezdál. Co já vím možná si zvykne, i poprvé okovanej kůň se nějakou dobu tváří nesvůj, nebo když dostane chrániče na spěnky nebo holeně.

  #36430
  Meddie
  Účastník

  No mne babka poradila, že nemusím mínať peniaze na psie topánky, ale že stačí keď jej vankúšiky na nohách potrem Indulonov, či čim

  #36432

  drtivá většina lidí používá indulonu. Já měla krém trixie a teď mám sprej, jen se to stříkne a vmasíruje. V Penny nebo kde jsem viděla, že se indulona nějaká stahovala z prodeje, nevím, co v ní ČOI našla špatného. Určo stačí nějaký krém.

  #36436
  Meddie
  Účastník

  Aha

  #36438
  Džesik
  Člen

  Naše fenka botičky má, ale dávám je minimálně. Osvědčili se nám když je posolená silnice a nebo hodně velký mráz a tlapičky jí přimrzávali. ale vůbec se jí nelíbí, nechce v nich chodit. Obecně když je posolená silnice tak tudy nechodíme, chodíme zahradou do lesa.

  #36449
  Meddie
  Účastník

  No ja sa ich Meddie chystám asi kúpiť, lebo ona stále hrabe nohami dopredu a ja sa bojím že sa jej niečo stane s tymi vankúšikami

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (celkem z 11)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.