Tipni si plemeno psa a vyhrej 60 Hafobodu .. 1100 uzivatel na PsiLasce

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 31. až 41. (celkem z 41)
  • Autor
    Příspěvky
  • #26038
    Bessa
    Člen

    evansovka
     
    Asi je uz cas vypsat tipovaci soutez na 1100 clena PsiLasky, protoze pocet pejskaru zde opravdu rychle pribyva 🙂
    Co se ukolem? 🙂 Napsat sem plemeno psa, ktere si myslite, ze bude mit 1100 zaregistrovany uzivatel na psilasce 🙂
    Vyherce ziska 60 Hafobodu 🙂 [b]Kazdy muze napsat jenom jedno plemeno 🙂 Tip jako KRIZENEC nebude platit, kvuli sirokemu zaberu. [/b]
    Pred tim nez napisete svuj tip, ujistete se ze nekdo pred Vama jiz nenapsal stejne plemeno.
    Rovnako prosim, abyste nepsali skratky jako BOC, RR  –> Nekteri skratky neznaji, a pak zbytecne lidi budou neumyslne psat stejne plemena.
     

    #26041
    Hanusha.a
    Člen

    Tak omlouvám se, jorka jsem přehlídla, napíšu třeba…Havanský psík 🙂

    #26043
    Meggie(Megi)
    Účastník

    Sunndin:prepáč ale retrívra mám ja! napísala so to po Slovensky!

    #26052

    Všechna má oblíbená plemena jsou pryč…ale jedno by se tu přece našlo…bude mít [b]DOBRMANA [/b][img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img]

    #26055

    Bulterier 🙂

    #26069
    Ema a Dean
    Účastník

    ještě 5 uživatelů… tak to jsem zvědavá, jaký to bude pejsek…

    #26090
    Anonymní uživatel
    Host

    [b]DeadlyAngel je vyherce 🙂    —->[/b]Spravna odpoved byla “uzivatel s Jorksirem” 🙂
    Bodiky pripsane 🙂

    #26091
    Bessa
    Člen

    Gratuluji [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img]

    #26092

    je to je sranda :D.. Děkuju. To je ale nahoda, uz je to podruhe co byl jokšir 😀

    #26118
    Silva
    Člen

    To jo,taky jsem minule měla jokšíra:) Ti špunti jsou všude:D

    #26125

    no prááávě 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 31. až 41. (celkem z 41)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.