Stenatko a 33 stupnu Celsia

  • Toto téma obsahuje celkem 24 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Garon a poslední změna proběhla před 13 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 16. až 25. (celkem z 25)
  • Autor
    Příspěvky
  • #28745
    Garon
    Účastník

    To je teda zázračnej pes 😀 Nám se nejčastěji stává, že dojdeme do parku, tam si Gary lehne a zpátky se dostanem s přestávkama na každých pěti krocích 😀 A to je to jenom takový malý okruh. Holt je na něj fakt hic, doma vždycky ještě půl hodinky větrá tak, že je to slyšet po celém domě 😀

    #28749
    Jimmy
    Účastník

    Tak to je fakt nezdolnej pes. Ale když má po cestě koupání, tak je to určitě příjemnější. To u nás je bohužel jen velice špinavý potok, do kt. bych to určitě nepustila. No, každý horko snáší jinak, je to stejné jako u lidí. Ale třeba se velice rád vyhřívá na sluníčku, ale to jen lenoší. Žádná aktivita:-)

    #28751

    Tak my chodíme na cvičák i v takových vedrech, takže malá lítá, běhá přes překážky jako šílená. Akorát má větší spotřebu vody mno 🙂

    #28752
    Bellinka
    Člen

    jj přesně tak, mám zázračného a nezdolného psa[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img] a jsem za ni moc ráda. u nás je to dobré, že ať už jdeme skoro kamkoliv, tak máme blízko vodu – buď právě ten rybník nebo na druhé straně Labe. Jenže u Labe je teď plno koupajících se lidí, takže chodíme k tomu rybníku. Je to sice bahňák plný ryb, ale Belle to nevadí, hlavně že se zchladí[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img] Včera jsem Belle dokonce to koupání záviděla, protože sama jsem se koupala v potu, fuj [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-undecided.gif[/img] a cestou domů na mě ještě tak koukala, jako jak to, že jí neházím kamínky nebo klacíky, aby se mohla ještě více vyběhat[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-frown.gif[/img]
     

    #28754

    ja nechpau proc muj pes nema rad vodu. vsichni mluvi o koupani a ta moje koza se postavi ke brehu a knuci, steka, ze ja jsem si dovolila jit do vody a ještě ke všemu odplavat někam pryč. Když ještě žil jeji bracha, tak do vody chodila (i když jeji bracha byl hustějši, ten se i potapěl 🙂 ) a teď co je po smrti tak do vody nepachne. Mrzi mě to, až bude novej puňťa musim ho nějak naučit lasce k vodě 🙂

    #28758
    Bellinka
    Člen

    no vidíš, my máme kámošku dobrmanku Tínku, která vleze do vody jen po ty prsíčka a pak 3x štěkne na vodu a pak ji začne kousat [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img] a když jsem ji jednou ve vodě viděla “plavat” tak to vypadalo spíš, že jde zadníma po dně a těma předníma tak kopala, že to byly gejzíry vody a spíš to vypadalo, že se utopí [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif[/img][img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img] no a pak už do vody nechtěla

    #28772

    jo to znam takove ty krecovitě natažene tlapy, ktere placa kolem sebe :D. Je to sranda

    #28778
    Garon
    Účastník

    To my neznáme tyjo, ačkoliv ikdyž Gary plavat umí krásně, je to taky sranda, hlavně když začne chrochtat 😀

    #28779
    Matýsek Čeníšek
    Účastník

    To je přesně náš případ s malým, když jsem si ho ještě v dubnu brala, tak se mi po pár dnech  stalo, že mi spadl do naší říčky avšak trochu rozvodněné tzn. docela rychlá voda po kolena, naštěstí mi nevyklouzlo vodítko, plaval krásně takže jsem ho jen přitáhla ke břehu a vylovila, říkala jsem si jaký to bude výborný plavec, konec konců, vždyt je to pudlík a teď se ve vodě bojí a všemi silami se vytahuje přední půlkou nad vodu a šplíchá, ach jo, snažím se ho to pozvolna po chvilinkách učit, no snad se ještě zlepší.

    #28782
    Garon
    Účastník

    lankpet: Budu držet palce 😉
    Ale zase, když tak někdy koukám, i neplavci mají někdy výhodu – když se chce člověk bez starostí vykoupat v koupališti kam psíci nesmějí. To já s Garym nemůžu, protože by mi tam vběhl jakmile bych ho pustila 🙁

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 16. až 25. (celkem z 25)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.