Royal Canin granule pro Zlatého retrievera – 12 kg za 6 Kc!!!!!

  • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Suzinka a poslední změna proběhla před 13 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #27541
    Monty
    Účastník

    [url=http://www.royalcanin-eshop.cz/granule-pro-psy/granule-pro-psy-podle-plemene/granule-pro-zlateho-retrivra/zlaty-retriever-p-107]http://www.royalcanin-eshop.cz/granule-pro-psy/granule-pro-psy-podle-plemene/granule-pro-zlateho-retrivra/zlaty-retriever-p-107[/url]
     
    Tenhle inzerat jsem ted nasla. Nevim, co je na tom pravdy, ale treba je to tiskova chyba, co je muze mrzet. Zkousela jsem to na oko objednat a porad mi tak skace tech 6 Kc. 
    Gabka 

    #27545
    Ema a Dean
    Účastník

    zajímavé….

    #27546
    Monty
    Účastník

    Kazdopadne co ja vim, tak pokud das objednavku, tak plati cena na tvoji objednavce. Rekla bych, ze to bude i nekde ukotveno v zakone.
    Uz se mi to jednou stalo. Objednala jsem si rychlovarku a mezitim, nez mi byla dorucena se jeji cela zdvojnasobila, ovsem pro me platila cena, co byla na objednavce a to jsem platila az pri prevzeti.
     G.
     

    #27548
    Lumpík, Black
    Účastník

    no tak to je super, že bysme to koupili a pak na tom vydělávaly? 🙂

    #27549
    Ema a Dean
    Účastník

    a kolik tě to stálo i s poštovným?? že bych je taky vzala?? 😀

    #27551
    ENZO
    Účastník

    nebrala bych ani  zadarmo [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img]
    Ne ted vážně hádám, že je tam chyba tisku a má tam být za 600 kč ..

    #27552
    Monty
    Účastník

    205 Kc. Dodavaka Ceskou postou, ta nejdrazsi varianta.
    Ale ja je objednavat nebudu. Bo nez mi stene do toho doroste, tak mi ty granule budou na nic.
    No to je jejich problem, ze tam maji tiskovou chybu.
     

    #27555
    Ema a Dean
    Účastník

     teď mi volali, že se stala chyba 😀 že jsou v akci s 5% slevou a cena je 1650,- 😀 že zítra to tam snad už bude v pořádku 😀
    zkusila jsem je objednat 😀 

    #27558
    biba-kroutilova
    Účastník

    Sakra už je tam 1593,- a já zrovna přemýšlela že bych si pár pytlů objednala 🙂

    #31619
    Suzinka
    Účastník

    Lidičky to je trošku dražší ne?
    Kdyby někdo chtěl, mám možnost RC pro zlatého retrievra 12kg pytel mít za 1.290,-kč, při větším odběru je ještě potom sleva po dohodě … a neni to jenom na Zlatého retrievra, ceny jsou super i na ostatních druzích, tak mi klidně pište na email . [email protected]

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.