Psí tábor Vrchlabí (1.-7.7.2011)

 • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Geta a poslední změna proběhla před 12 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
 • Autor
  Příspěvky
 • #35162
  Geta
  Účastník

  Ahoj pejskaři 🙂
   
  Nabízím 2 volná místa k dispozici na psí tábor Vrchlabí pod vedením Šimony Drábkové. Je tam výcvik agility a dogdancing (na táboře 2.oficiální zkoušky z DD – kdo by chtěl hned plnit zkoušky) cena za týden je 3.300 Kč..
   Areál je obklopen lesy, ke cvičení nám bude k dispozici velká travnatá plocha s jezírkem pro osvěžení psů. Koně již v areálu nejsou. Ve volných chvílích si lze pronajmout bowlingovou dráhu, kurt na tenis či sqasch a také je možné bezplatně využívat bazén.
  [b][u]ubytování [/u][/b]
   [b]V apartmánech[/b]- jednotlivé pokoje mající společnou kuchyň (včetně lednice), jídelnu/obývák s TV, sociální zařízení. Psi mohou bydlet na pokoji, pokud však pes cokoliv zničí, bude požadována náhrada škody!. Bohužel u těchto místech není možná sleva na stany. 
  Prosím zájemce o odpověď zde na stránkách nebo na email – [email protected] = předem děkuji 
   
   [url=http://psitaborvrchlabi.webnode.cz/propozice/]http://psitaborvrchlabi.webnode.cz/propozice/[/url]

  #35163
  Geta
  Účastník

  Stravování není zajištěno hromadně a není v ceně. Je však možné objednat si den předem oběd a ve stejný den dopoledne večeři z jídelního lístku Harta clubu. Ve Vrchlabí se nacházejí další podniky, kde je možné se najíst. Je možné zajistit i dovoz hotových jídel. Nebo je možné si vařit v kuchyni v apartmánu. Nedaleko areálu se nachází obchody s potravinami.

  #35164
  Asta, Dorotka
  Účastník

  Ty nejedeš..??? jestli jsem to správně pochopila, máme být spolu na pokoji..:)

  #35176
  Geta
  Účastník

  Ahoj 🙂
  Ještě nevím, protože nevím jestli nebudu mít háravku :-/ Měla hárat už před 2 měsíci a furt nic :-/ proto jsem si za sebe chtěla najít náhradu 🙁 Jinak bych musela spát ve stanu a Jimmy by nepracoval 🙁 

  #35179
  Asta, Dorotka
  Účastník

  Aha 🙂 no mě něco takovýho Šimona psala… u nás to trochu taky hrozí, malá má 13měsíců a furt nic… tak snad si to nechá až po táboře…

  #35180
  Geta
  Účastník

  Nooo jestli ti to hrozí tak si zabal stan.. protože to se Jimmy zblázní 🙁 taky ho sebou potáhnu :-/

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.