Psi a jiná domácí zvířata

  • Toto téma obsahuje celkem 24 odpovědí. Do diskuze (12 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Eimy a poslední změna proběhla před 13 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 16. až 25. (celkem z 25)
  • Autor
    Příspěvky
  • #29517
    Sára
    Účastník

    Já mam doma kromě psa ještě starýho kocoura, snášejí se spolu dobře, neznají se od mala. Občas je chytne rapl a běhaj spolu po bytě, jinak o sobě vědi. Toť vše. Sára si před ním hlídá žrádlo, to nezná bratra [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img]

    #29519
    Stage
    Účastník

    to mi co máme ty kočky venku tak oni vždycky stepujou před dveřma no a když stage pouštim ven tak je vždycky honí … kočky celý naježený hned hupsnou na nějaké vyvýšené místo… ze začátku sem se docela bála co bude až je dohoní … ale nic se nestalo když je dohonila zastavila … dala kočce náskok a honění pokračovalo [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img] takže to maj spíš jako takovou hru

    #29521
    Sára
    Účastník

    Já sem se nejdřív bála, aby jí kocour třeba nedrápnul do oka nebo tak. Zatím se to nestalo

    #29522
    Stage
    Účastník

    Joj tak to sem mela taky strach ale když je ted sleduju jak si spolu hrajou … tak jako stává se že poní kocour nebo kočka jdou ťapičkou a jako daj jí vždycky facáka [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img] ale nemaj utoho vytažený drápky … fakt vždycky jen tou ťapkou.. je to nejspis proste takova jejich hra … ale co sem se nedávno fakt nasmála tak bylo to že kočka malá se mrouskala a fůrt chodila ke stage s vyšpulenou prdkou … ta už chudák nevěděla co sní tak si jí nasoukala pod sebe a snažila se jí víš co …. [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img] a kočka u toho vrněla a mňourala jak se jí to líbilo … tak to sem fakt smíichy šla do kolen [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img]

    #32998
    Eimy
    Účastník

    Eimy má také svou kočičí ségru a snášejí se velice dobře. Kočka si jí dokáže docela dobře umravnit, když jí dělá něco co se jí moc nelíbí, tak padne nějaká ta facka ( bez drápů). Co jediné, tak na sebe docela dost žárlí.

    #32999
    Hanusha.a
    Člen

    Momentálně máme novou králici Olinku….Olinka pojala názor, že Erny je její maminka a když byla malinká, tak mu chodila k těm pár cecíkům co tam má a ožužlávala mu je a spinkají spolu…běhají spolu po bytě, jednou ona honí Ernyho jednou on jí, Erny ji válí po zemi čumákem, olizuje a ona se nechává, od jorkšírandy se otravovat nenechá, to po ní cvakne a Denča zdrhá 😀

    #33183
    Jimová
    Účastník

    mám dva psí kluky, jednu psí holku, dva kočičí kluky, jednu kočičí holku a chlapečka koně . snáší se všcihni dobře.koníka nemám tedy samozřejmě v bytě,ale je ustájen a hafíci s náma běhaj po lese.čičiny jsou domácí, ven nechodějí

    #33184
    Jimová
    Účastník

    dámy měla jsem taky korelu, byla to už druhá korela, tu první jsem měla 16 let, druhou Lorinku asi 10 let. ovšem v roce 2009 na jaře jí čičiny zabili. celou dobu si jí nevšímali, když byla v kleci, tahle druhá moc ven chodit nechtěla. jednou jsem jí nakrmila, vzala psy a šla venčit. já krááááva jsem zapomněla zavřít klec, přišla jsem domů, všude peří a chudinka už to měla za sebou. doufám že to aspon bylo rychlý. bylo mi to moc líto, pač jsem debil, a co kočkám můžu vyčítat? nic.pudy jsou pudy.

    #33186
    Endy
    Účastník

    U nás kromě pejska žije potkanice Ejminka,a jelokož si nemůžu pořídit druhého hafíka tak bych chtěla králíčka ale bojím se že mi ho Endy zahryzne.Nevím jednou jsem mu dávala očuchat potkanici a vrtěl u toho ocasem…tak nevím 🙂

    #33203
    Eimy
    Účastník

    Naše kočičí dáma si také pochutnala na Andulce která ještě nebyla naše, ale malé neteře. Když andulka byla puštěná, tak na kočku neustále nalítavala a oštipovala jí. Jednoho krásného dne, když zůstala s Andulkou doma sama tak si jí vyndala ze zavřené klece a zamordovala jí. Ještě ten večer jsem jela kupovat novou Andulu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 16. až 25. (celkem z 25)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.