Psi a jiná domácí zvířata

  • Toto téma obsahuje celkem 24 odpovědí. Do diskuze (12 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Eimy a poslední změna proběhla před 13 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 25)
  • Autor
    Příspěvky
  • #25387
    Bessa
    Člen

    Máte ještě doma krom pejska jiné zvíře? [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif[/img] Jak se snášejí?

    #25402

    Máme ještě kočičk, králíka a myšky
    Jak se snášejí? Psy s kočkama výborně, kočky se s psisky mazlí a klidně k nim chodí spát [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img] Jinak králík je v kleci, ale  ten mladší pes by ho asi trošku prohnal, nebot když pustíme králíčka musíme psisko hlídat, ten starší má vše “na háku” [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img] Jinak myšky milujou oba, nic jim neudělají naopak je lížou a čmuchají k nim … samozřejmě že je bez dozoru spolu nenecháváme …..

    #25404
    Loki
    Člen

    My mame doma jeste kocoura, taky cernobilyho jako je Loki a ten ma chudak tvrdej rezim doma. Loki na nej strasne zarli, a tak kocoura nechce nikam pustit. Taky ho neustale pase…chodi porad vedle nej a cumakem ho vzdycky vystrkuje pryc z pokoje[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img]…..ma to i svoje vyhody, kocour treba nesmi do obyvaku, coz Loki vi a nikdy ho tam nepusti[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img]

    #25405
    Loki
    Člen

    Jinak mame doma jeste zelvu, ale tu nastesti nepase…..zatim[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img]

    #25408

    To musí být ale celkem legrace ne, když je vidíš jak se tam poštuchujou [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img] Já to znám u toho mladšího psa, když do koček nufe čumákem a směruje si je kam chce on ….

    #25410
    Jesse James
    Účastník

    my máme doma ještě želvu. Ten náš malý “nebojsa” se na ní chodí koukat do akvárka a packou se k ní snaží dostat skrz sklo. Jinak když želvu vyndáme z akvárka, Jesse kolem ní jen tak krouží a bojí se k ní přijít blíž. a jakmile se želva pohne, Jesse uteče co nejdál od ní. Ale po chvíli se otrká, očuchává jí a je s ní největší kamarád 🙂

    #25413
    Loki
    Člen

    to Belgian: Jo to teda je….taky se snazi vysplhat za kocourem na skrine a dalsi prolejzacky od nej okoukava….napriklad minule stal na jidelnim stole, pred tim zas chodil po parapetu….jen cekam, kdy vyleze nahoru na palandu[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img]

    #25415

    To wynian: [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img] podle toho co píšeš, přemýšlím jestli máte dvě kočky nebo psa a kočku … tak to ti věřím že se opravdu nenudíš…myslím že máš pořád co hlídat [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img]

    #25448
    Bessa
    Člen

    My kočku měli, ale od té doby, co jsem začla chovat potkany, tak jsme kočku už nikdy nepořídili. Maximálně na několik dní pár koťat, které jsme našli venku. Takže než jsme jim našli nový domov, tak u nás bylo celkem peklo, protože potkani se koček neskutečně báli [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-undecided.gif[/img][img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img] Jinak potkani jsou úžasní… Psi spí a potkan si klidně vleze na jejich hlavu a chrní [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img]

    #25478
    ENZO
    Účastník

    Tak já mám doma krom Enza a Ený ještě : 2 kočky, potkany, želvy, ještěry, sklípkany a achatiny plus krmný hmyz . S kočkama vychází oba psi perfektně. Potkanu se Ený bojí zato Enzo je miluje občas si říkám, že si myslí, že jsou top jen malý pejskove 🙂 Želvy psi ignorují občas je teda očuchaj na zahradě , ale jinak nic víc a se zbytkem zvěře do styku nepřicházejí. Až budu mít chvilku tak vyhrabu nějaké fotky Enza s potkanama . Enzo je dokonce přenáší i v tlamě což se mi zatim bohužel nepodařilo vyfotit, ale mám jednu pěknou jak Enzo potkanímu mimi vykusuje hlavičku 🙂

    #25480
    pkrpec
    Účastník

    My míváme ještě kocoury, které, bohužel, dost často měníme kvůli blízké silnici. Doma jsou vždy kamarády. Dáte psovi granule, kocourovi mlíko a oni se vymění u misek k oboustranné spokojenosti. Nej kocour s námi chodil i na procházky a když šly špicky do venkovního kotce, hned jim šel dělat společnost. Špicky někdy kocoura venku trochu proženou, ale není to nic dramatického. K morčeti nebo králíkovi projevují spíše mateřské pudy. Chudáci jsou pak celí olízaní. Jednou jsem v zimě čistil králíkovi kotec a dal jsem ho dočasně do spodního kotce se slabým pletivem ve vrátkách. Když jsem se po čase vrátil, byla v pletivu malá díra a králík celý olízaný na sněhu. Dodnes nechápu, jak ho přes tak malou dírkou dokázaly špicky vytáhnout, když my králíka taháme z kouta obtížně ven i přes otevřená dvířka.

    #25532
    Hanusha.a
    Člen

    My máme Ernyho, jorkšírku Denču, teddy králíčky Kubíka a Ailinku, bezsrsté morče Bárta Erny králíky a morče olizuje a běhá s nimi po bytě…Denča s nima běhá po gauči 🙂

    #25596
    Loki
    Člen

    Tak Loki už se asi snaží pást i želvu (vodní)….opře se předíma packama o stůl, kde je akvárko, položí si na něj hlavu a fixuje želváka očima [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img]

    #25626
    Hanusha.a
    Člen

    To dělá Erny morčákovi 🙂

    #29514
    Stage
    Účastník

    Tak to my doma máme 2 kočky, 3 psi  a venku jeste 5 kocek a 4 koně …. a pesandové s kočkama vycházejí uplne super… žerou spolu z jedné misky ..když byla jedna z kočiček malá tak dokonce moje Stage jí nosila po baráku v tlamičce, myla jí prdelku … no hustý … a když jsem ještě měla potkana tak to samý i kočky ho měli rády a i pejsci….

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 25)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.