přeprava psa v autě

  • Toto téma obsahuje celkem 26 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Garon a poslední změna proběhla před 13 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 27)
  • Autor
    Příspěvky
  • #29606
    Ella
    Účastník

    ahojky mátě někdo zkušenost s tímhle lůžkem ? [url=http://www.mall.cz/autovybava/green-dog-ochranne-zavesne-luzko-jednosedadlove]http://www.mall.cz/autovybava/green-dog-ochranne-zavesne-luzko-jednosedadlove[/url] ? vypadá to vcelku dobře,ale jde mi o to,zda si tam bíglina spokojeně lehne a nebude jí to malé 🙂

    #29607
    Stage
    Účastník

    Tak zkušenost stím teda nemám protože kdyby si dotoho lehla moje 30 Kilová čubina asi by to dlouho nevydrželo 😀 , ale myslím si že teda klasické pásy jsou určitě bezpečnější a hlavně znich Vám pejsek nebude vylejzat..

    #29609
    Ella
    Účastník

    ale já pásy používám a tohle e navíc konstruované i pro pásy :)) jde mi spíš o zachlupení služebního auta

    #29610
    Stage
    Účastník

    Tak vtom případě joo proč nééé, ale myslim si že proti zachlupení auta jsou lepší tyto deky [url=http://baron.cz/pes/pes-v-aute/autodeky-na-sedacky/i-0]http://baron.cz/pes/pes-v-aute/autodeky-na-sedacky/i-0[/url]   ale jsou dražší …. ale zase pejsek by měl více prostoru

    #29611
    Ella
    Účastník

    no něco na ten způsob používám do teď, ale problém je ten,že psina hrozně ráda kouká z okna a aby byla za maximální dámu tak si dá ještě tlapku za to držadlo,takže chlupy sou po celých dveřích :)) je to s nima legrace

    #29612
    Stage
    Účastník

    [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img] aha tak to je teda dámička … no nevím když jí dáte dotý ‘bedýnky’  a ještě připoutáte (podle toho na jakou vzdálenost) tak aby vám stejně ty tlapky nevystrkovala

    #29614
    Ella
    Účastník

    tak uvidím,objednala sem to a když to bude moc malý tak to zas holt vrátím 🙂

    #29621
    Bellinka
    Člen

    my měli něco podobného ale přes celou zadní sedačku i s bokama ale i tak jsme měli chlupy v autě. Teď ji máme bez boků. Já si myslím, že když pejsek pouští chlupy, tak je prostě pouští a žádná plachta tomu nezabrání. My je máme v autě všude. Přítel sice nadává, když luxuje auto, že Bellu ostříhá, ale zatím se to ještě nestalo a nestane[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img]

    #29625
    Jimmy
    Účastník

    Jo, jo, chlupy, to je věčnej boj. Podle mě se tomu moc zabránit nedá.Jsou prostě všude. A to máme teriéra, kt. zase tolik chlupy nepouští. A dostávat je z potahů a z těch chlupatejch polstrování v kufru, to je docela lábuž.

    #29630
    Garon
    Účastník

    My prostě s chlupama všude počítali 😀 Máme do auta ten car-pet od Trixie, je dobrý, že tam má Gary místo a nikam nepadá, ale chlupy jsou stejnak všude :DNejčastěji ho ale stejně vozíme v kufru, kde máme takovou omyvatelnou plachtu, kterou jsme měli doma a ta je nejlepší, protože špína z ní jde raz dva a chlupy se na ní nedrží..
    Ale moc se mi líbí ta deka od Barona, co jste sem dali ten odkaz. Přijde mi dobré, že v létě chladí, ale hřát by nemusela, Garymu je vždycky hned vedro, i v zimě..
     

    #29632
    Stage
    Účastník

    Jojoj ta se mi taky moc líbí 🙂 kort když teďka byli ty hrozný pařáky… tak sme se jeli koupat  a chytli sme treba kolonu…tak sem se bala ze se mi ten pes vtom aute upeče… jojo kdybysme měli chladivou dečku 🙂

    #29634
    Sára
    Účastník

    My máme chladící vestičku, kupovanou tenhle rok v létě..no využili jsme jí asi jednou, jinak to léto stálo za pěkný ….  [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-undecided.gif[/img]

    #29645
    Garon
    Účastník

    Taky jsem četla o té vestičce, ale nějak jsme to nestihli. Tak možná příští rok se po něčem takovém poohlédnem, protože když člověk jede na dovču na jih ….

    #29650
    Sára
    Účastník

    Já sem jí chtěla kuli cestování v autě a hlavně dovolený taky no.

    #29651
    Jimmy
    Účastník

    Dobrej tip. O tom jsem ještě neslyšela. Taková šikovná věcička se určitě může hodit. Hl. když neni v autě klimoška.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 27)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.