Přehrát video

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (celkem z 12)
  • Autor
    Kamil Baco
    Účastník

Mazlení se Smíškem ❤️ Ještě není ale bude k adopci taková úžasná, milováná, mazlivá holčička ❤️ krásně i tančí radostí 😍🥰 moc přeji aby si ji vzal někdo milující myslím ze lásku si budou dávat navzájem protože Smíšek je opravdu kouzelná !!! 🐶🏠🐾🐾

Tereza Čopová
    Host

Dobrý večer, jak holčička vychází se psy? 🙂 rodiče mají fenečku bígla a chtěli by k ní parťačku a už byli v útulku no a mamka si ji zamilovala, akorát byli na procházce jen s Blondýnou, ale moc se ji líbí Smíšek 😊❤️

Ilča Vaizová
    Host

Tereza Čopová Dobrý večer, napište mi SZ a já už zjišťuji info 🥰 jinak je strašně úžasná já kdybych mohla vezmu si všechny ale tato je vážně pusinka 😍🏠🐾🐾

Jitka Gollová
    Host

Ježíš ta je kouzelná!!!!

Petra-brabina Brabencová
    Host

Je mozne se na malou prijet podivat a seznamit se s ni???

Ilča Vaizová
    Host

Určitě můžete každý den od 10-15 hodin a je vážně úžasná ❤️❤️❤️ jen teď bylo hnojení poli takže není možné venceni 😞 až zaprsi tak se zase muže… ale je to úžasná holcicka

Petra-brabina Brabencová
    Host

Chtela bych ji videt a seznamit se, popripade si ji zamluvit zamilovala jsem se do jejich oci. Prijela bych i se synem?

Ilča Vaizová
    Host

Petra-brabina Brabencová určitě můžete ale prosím kontaktuje útulek přímo p.Majitelka č. 603523070 nebo ošetrovatelé útulku č.739433776 určitě ale až zítra od 10-15 hodin… Já jsem pouze člověk co venčí, fotí a natáčí a pak sdílí aby měli nový domov 😍🐾🥰🐶

Petra-brabina Brabencová
    Host

Moc dekuji

Ilča Vaizová
    Host

Není zaco a přeji hodně štěstí a pak dejte vědět klidně mi pak napište SZ jak jste se rozhodli ale doufám ze se každý rozhodne správně !!! Je jich tam plno úžasných 😍

Radka Aknuri
    Host

Ilonko,káásná videa,sdílím.

Ilča Vaizová
    Host

Moc děkuji 💞 dělám to pro pejsky ❣️

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (celkem z 12)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.