Neděle, 2 října, 2022

Pojisteni psa

 • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Jimová a poslední změna proběhla před 11 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
 • Autor
  Příspěvky
 • #23614
  Anonymní uživatel
  Host

  Za mesic nam vyprsi pojisteni na pejska v Ceske pojistovne. Ted platime 3120 na rok.
  Mame v tom:
  Pojisteni leceni urazu nebo nemoci – 30 000
  Pijisteni uhynuti nebo utraceni – nesjednano
  odpovednost za skodu na jinom majetku – sjednano.
  [b]Kde mate pojisteni vy?[/b] Urcite jsou nekde lepsi podminky … Dekuji

  #34460

  Nikde – je to jen perfektní reklamní tah pojišťoven. Toť můj názor 🙂

  #35066
  Amik
  Účastník

  Pojisteni nemame ale chceme si ho udelat, par dnu spatky nam vyskocil pes z balkonu, nastesti jsem v prvnim patre a nic se mu nestalo, ale posledni dobou ma hodne blbe napady takze pojisteni budeme hledat.

  #35078
  Hapi
  Správce

  VZP chce pojišťovat chlupaté mazlíčky, cenu zatím nezná Největší zdravotní pojišťovna VZP chce zavést zdravotní pojištění pro malá domácí zvířata. Za měsíční poplatek by pak nebylo třeba platit drahé zákroky u veterináře.
  Lidé nadávají na třicetikorunový poplatek u lékaře, za nemocného psa však mnohdy vydávají tisíce. Teď se mají oba systémy “spojit”. Všeobecná zdravotní pojišťovna chce umožnit majitelům pojistit zdraví svých domácích zvířat. Náročnou operaci už by pak neplatili sami, ale podobně jako u lidí by ji proplácela pojišťovna.
  [size=4]Ještě nevědí, kolik by se platilo[/size]
  Obyčejná kýla u psa dnes vyjde majitele na pět tisíc korun, prasklý křížový vaz na devět tisíc. I nejobyčejnější zubní ošetření psa se obvykle nedá pořídit pod tisícovku. Pravidelně odvádět malé měsíční částky pojišťovně by se tak mnoha lidem mohlo vyplatit.
  [url=http://hobby.idnes.cz/vzp-chce-pojistovat-chlupate-mazlicky-cenu-zatim-nezna-piu-/hobby-mazlicci.asp?c=A110525_1591043_hobby-mazlicci_bma][/url]
  Zdroj: [url=/]http://hobby.idnes.cz/vzp-chce-pojistovat-chlupate-mazlicky-cenu-zatim-nezna-piu-/hobby-mazlicci.asp?c=A110525_1591043_hobby-mazlicci_bma[/url]

  #35153
  Bojko a Idefix
  Účastník

  [b]Majosek: [/b]My jsme koukli na podmínky u této pojišťovny, a např. pokud ti jiný pes napadne tvého, který není na vodítku nebo nemá košík v místě, kde je to stanoveno předpisy, tak nedostaneš ani korunu…
  http://www.ceskapojistovna.cz/files/downloads/pojistne-podminky/VPPZZ.pdf
  Mají dost šikovně napsané pojistné podmínky. Ovšem jenom pro své potřeby.
   

  #35160
  Geta
  Účastník

  Sviňáci.. to je hrůza.. Já si chtěla taky pojistit čubinu, hodně sportujeme a už měla hodně ošklivých pádů. I jsem měla počochněnou (nebyla to bitka do krve) jiným psem, volně pohýbajícím.. a kdyby si ty “debilové” co mají nevychovaný psy, vodili na vodítku tak neni potřeba většiny operací a tím pádem pojištění(pokud pejsek není nemocný, nebo neni v denní zátěži agility, dogfrisbee………..atd)  Na našem sídlišti máme takový psy 3. Napadnou co se hne a klidně ho pustí bez vodítka, a co vím, tak od nového roku bylo operováno 10 psů po zákroku těchto 3 psů. 

  #35185
  Jimová
  Účastník

  ono totiž pokud ti cizí pes napadně tvého, tak by to měl samozřejmě uhradit páníček toho psa. horší ovšem je pokud ten páníček je debil. já mám v pojištění domácnosti připojištěné škody způsobené zvířaty. což znamená, že kdyby můj pes nějakého pokousal, měla by to uhradit pojišťovna za mě. totéž materiální škody. ale vy se tady bavíte o zdravotním, tohle je jen dovětek. čoveče ale ČP 3120 na rok, to nechtějí zrovna málo, jak čtu u Majoska.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.