Pigmentové skvrny?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #36510
  dencidlo
  Účastník

  Chtěla bych se zeptat, zda-li máte někdo u svého pejska zkušenosti s pigmentovými skvrnami. Můj psík má 5 let a po celou tu dobu mu jen přibývají a přibývají. Ted se mu na tlapce objevily velmi zvláštní skvrny. Vypadá to jako by ji měl jen špinavou. Byli jsme u veterináře a tam mi dali šampon a kapku proti blechám. Že to může být z toho, protože si to drbe. Je to malý pinč s velmi citlivou kůží. Od malička má problémy s lupy. Blechy nemá s jeho centrimetrovými chloupky se dají lehce najít.Dokládám fotku pacinky. Budu moc ráda za radu 🙂

  Attachments:

  #36511
  Džesik
  Člen

  Ahoj! Naše basenjice má také dost pygmentových skvrn, od dvou let jí naskákali, ale nic jí to nedělá ( nesvědí atd.). Také má hodně citlivou srst.

  #36512
  Džesik
  Člen

  Ale jak jsem koukla na tvou fotku, tak Džesika takovéhle skvrny nemá, naše je má jako když je špinavá a větší. Teda nevim co to tvuj pejsek má, ale určitěv to nic nebude. Zkus mu dávat mořskou řasu, ta se nám osvědčila když byla malá na flek na čumáčku. Po řase jí zmizel.

  #36513
  dencidlo
  Účastník

  Doktorka mi říkala že mu chce kousek v narkoze odebrat. Nevím jestli bych se vůbec doplatila. A jak jste jí to dávali? Jak často, ani nevím,kde bych to sehnala… Moc děkuji z radu!

  #36514
  Džesik
  Člen

   ´ˇStvrt prášku jeden ráno, podle hmotnosti psa. koupíte jí normálně v lékárně. Vim že v zooshopu jí mají také. Já jí koupila v lékárně za 80 korun. Jmenovala se Spirulína. najdete jí tady v diskuzi ode mně také.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.