Pondělí, 3 října, 2022

Pes a Fena pod jednou střechou

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (celkem z 12)
 • Autor
  Příspěvky
 • #26860
  Nikita a Diesel
  Účastník

  Máte doma někdo psa a fenu v jednom bytě/domě? Mám samozřejmě namysli oba nekastrovaný. Zajímalo by mě jak řešíte období hárání. Zejména co na to pes. Budu ráda za postřehy.

  #26861

  ahoj jeste pred mesicem jsem mela doma psa i fenu 6 let. Nikdy nebyl zaný problém, fena normálně hárala nikdy jsme nedávali ani jednoho pryc a nikdy z toho nebyla ostuda. Ted nam pes umrel, ale v nejblizsích týdnech si pořídíme zase nového a zase psa. U nás to opravdu nebyl sebemensí problém. I veterinář mi říkal, že ti psi to tak berou – co je v domě není pro mě.

  #26862
  Nikita a Diesel
  Účastník

  pejska je mi moc líto. ale díky za názor. budeme mít totiž pravděpodobně pejska tak shánim rady. zkusíme první hárání a uvidíme. zatím budem pravděpodobně řešit kalhotkama pro psa. pokud by se nějak trápi tak fenečku pravděpodobně vykastrujem.

  #26868

  Taky jsme měly 2 psy (fena-pes) a nikdy nebyl problém, pes nám po ní nelezl ani když hárala, naopak jí ještě chránil venku před ostatníma….jak už tu bylo zmíněno – co je v domě, není pro mě :o)

  #26872
  Nikita a Diesel
  Účastník

  paráda, tak to sem na to zvědavá, pejsek je zatím velkej pohodář tak uvidíme jak to bude třeba v pubertě. když by to šlo takhle “jednoduše” byla by to ta nejlepší varianta ale furt se snažim počítat s tou horší. pro špunta si koncem týdne jedu tak sem zvědavá. nikča bude hárat cca koncem listopadu takže to bude zatěžkávací zkouška, i když malej z toho možná ještě nebude mít rozum.

  #26874

  tak držíme palce, ja myslím, že to bude dobrý. taky mám bíglíky, tak to bude stejné 🙂

  #26878
  Nikita a Diesel
  Účastník

  druhej pejsek nebude bíglík takže sem zvědavá 🙂 ale nikule při hárání nevoní zas tak moc jako jiný feny takže snad to zvládnem ale to fakt předbíhám, i když možná lepší bejt připravená na nejhorší 🙂

  #26886

  presne tak, kadzy pes je uplne jiny, takze uvidis. Treba bude malej uplny trouba naebo kaňour 😀

  #26887
  Nikita a Diesel
  Účastník

  mu toho kaňoura vyženu z hlavy 🙂 ne si dělam srandu, uvidíme. ale on bude určitě zlatíčko nejzlatější.

  #26892
  Hanusha.a
  Člen

  Ahoj máme psa a fenu, před Ernym jsem měla také psa a tu samou fenu…většinou pes na domácí fenu reaguje jinak, tolik po ní nejde, tolik mu nevoní…Ale lepší je je mít pokud nad nimi nemůžeš mít dozor je mít odděleně v bytě, pokud to v bytě nejde, tak psa na období hárání feny dát ke známým…

  #26901

  To [b]beani:[/b]
  Copak bude druhý pejsek za plemeno ? A určitě se jinak ozvi jak ti to dopadlo s tím háráním, ikdyž to hodně předbíhám nebot Listopad je ještě daleko :o) 

  #26904
  Bellinka
  Člen

  sice pejska a fenku jsme nikdy v bytě neměli, ale chodila jsem venčit denně s kamarádem a jeho hafanem. Tím že se znali odmalička, tak byli jako brácha se ségrou. Při hárání měl smůlu, Bella ho brala stále jako svýho bráchu a ne jako možného nápadníka. A přitom by to byli hodně zajímavý mrňouskové [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif[/img]

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (celkem z 12)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.