NUDA !!!

  • Toto téma obsahuje celkem 23 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Stage a poslední změna proběhla před 13 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 16. až 24. (celkem z 24)
  • Autor
    Příspěvky
  • #29535
    Jimmy
    Účastník

    Ale to jsem trochu odbočila. 3 pejsci v jedné domácnosti? To musíte mít doma hodně živo[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img] To mě stačí ten můj jeden…Jak pytel blech. Mít jich víc, tak nevim[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif[/img]

    #29536
    Stage
    Účastník

    Tak mi naštěstí máme barák ze zahradou tak to není tak hrozný a to ktomu máme doma ještě 2 kočky 🙂 a hlavně to máme rozdělený… Mamka má yorkšírku, její přítel dobrmana a já stafordku takže se každej staráme otoho svýho… [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img] ale když se něco v kuchyni vaří a sejdeme se tam všichni i s kočkama … není tam k hnutí [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img] a to tu kuchyn máme docela velkou …..

    #29543
    Stage
    Účastník

    Haló´óóó´vymyslete někdo nějaká nová témata na pokec… fakt tu chcípá pomalu, ale jistě pes
     

    #29548
    Sára
    Účastník

    Tak třeba:
    Proč na psílásku nikdo nic nepíše?

    #29549
    Stage
    Účastník

    [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img]  joo tak to by mě taky zajímalo…koukala jsem a připojenejch je tu docela dost lidi…asi 55 hostů a 5 uživatelů ale nikdo nic …jedinej kdo pise ses ty erdina a jááá !!!!!!!!!! Herdek

    #29554
    Sára
    Účastník

    [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-foot-in-mouth.gif[/img]asi se na to taky vyfláknu

    #29555
    Stage
    Účastník

    [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-yell.gif[/img] hm tak to už tu ten pes fakt chcípne …. kur*a jaký vymyslet téma kterýho by se všichni chytli !?!?!

    #29557
    Anonymní uživatel
    Host

    Mozna to bude tim ze lidi nesedi za PC a jsou na dovolene? 🙂 My jsme se vratili dnes z tabora retriveru v Castobori 🙂 Bylo uuuuzasne 🙂

    #29559
    Stage
    Účastník

    Me zacina dovolena v patek … uz se taky tesim…ale neprijde mi to tema dovolenejma….. je tu prihlasenych dost lidi….jen se dotech diskuzi nezapojuji … newim proc [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cry.gif[/img] chtelo by to asi vymyslet nova temata…. ale at se snazim jak se snazim … vzdycky se zapoji jen erdina a xplayka…jinak nic moooc [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cry.gif[/img] 

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 16. až 24. (celkem z 24)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.