NUDA !!!

  • Toto téma obsahuje celkem 23 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Stage a poslední změna proběhla před 13 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 24)
  • Autor
    Příspěvky
  • #29515
    Stage
    Účastník

    [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cry.gif[/img] Čauky lidičky založte nějaké nové téma nebo pište něco … začíná tu bejt pěkná nuda  [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cry.gif[/img] 

    #29516
    Sára
    Účastník

    Přesně, je tu strašnáá nuda, je to těma prázdninama nebo pořád?

    #29518
    Stage
    Účastník

    to nevíím je možný že je to těma prázdninama …. ty jooo já včera zničila svojí čubinu …chodím teď asi 14 dní běhat vždy obden a včera jsem zvolila takovou dlouhou trasu a dost do kopce… sme přiběhli domů i se stage… ta chudák vypila celou misku vody,sežrala všecky grancle … dostala uzený ouško a padla za vlast a spala až do rána [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img] 

    #29520
    Sára
    Účastník

    To si dokážu představit [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img] Není nad to, je někdy občas pořádně zřídit. My někdy vyrazíme na kolo no a občas stačej i dlooouhý procházky, to mám od ní pak taky klídek [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cool.gif[/img]

    #29523
    Bellinka
    Člen

    děvčata, co znamenají dlouhé procházky? já jsem teď nedávno byla s Bellou 6 hodin venku na Kokoříně, já měla v nohou 12km, ona tak 2x – 3x tolik do toho si ještě hrála se psem a ve vodě. pak byla cca 10min. v autě, když jsem přejížděla jinam a pak se dožadovala ještě další pozornosti. takže jsem jí ještě musela házet míček a ona byla stále akční [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-frown.gif[/img] pak teda po nějaké době odpadla, ale i tak to byla fuška, utahat ji, ufff.
    a to ke všemu celý den nespala, až pak večer chvilenku než jsme jeli domů

    #29525
    Stage
    Účastník

    Tak ona Stage přesto že je kříženka pitbulla a staforda tak je to spíš takovej můj gaučák  [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img] takže 6 hodinová procházka to by pak asi spala 2 dny chudák [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img]  ale ten běh včera ten jí teda odrovnal… byla uplně kantáre .. tak asi je to taky tim že neměla moc čas se někde poflakovat protože jinak bych jí utekla a to ona si mě moc dobře hlídá prdelka moje chlupatá [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif[/img]

    #29526
    Sára
    Účastník

    tak těch 5-6hodinek venku na prochajdě a máme toho obě plný kecky [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img]

    #29527
    Stage
    Účastník

    jojoj přesně… já vim třeba když jezdíme na koupačku naty ovčáry … to tam řádí tak první 2-3 hodinky a pak se ke me zachumlá na deku a chrupká jak zabitá dotý doby než uschne a nez ji pak je horko … to vstane jde do vodičky tam se namočí a hubky dubky zase k paničce na deku [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img]

    #29528
    Jimmy
    Účastník

    No tak to nám stačí hodinka, hodinka a půl agility a jsme oba totálně hotoví[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img] Možná teda spíš panička, ale Jimman toho má taky plný kecky, padne jak podťatej a chrní. Zkoušeli jsme na něj i test s granulema, kt. jsme sypali do misky. Ani to s nim nehnulo, ani oušku se nezachvělo[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img]

    #29529
    Stage
    Účastník

    tak to se ani nedivim takovej malej prďola (jestli teda máte toho pejska co na fotce) … to já mám doma taky ještě yorkšírku … je jí teda už 16 let ale to je prostě klasický gaučovní plemeno…[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif[/img]

    #29530
    Jimmy
    Účastník

    Jo, jo. Máme, je to Kern. Má skoro 9 kilo, takže zase tak malej nejni[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif[/img] Ale energie má na rozdávání. Prostě teriér, no. 16 let? Tak to je úctyhodnej věk. To se ani nedivim, že má nejradši gaučink[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-tongue-out.gif[/img]

    #29531
    Stage
    Účastník

    No ta naše yorkšíranda má zase 6 kilo takže to taky zrovna není nákej drobeček…ale ona je fakt uplne skvela … máme jesste dobrmana a staforda a kdybyste viděla jak si je diktuje všechny … se snima fakt nepáře … a oni ji respektujou [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img]

    #29532
    Jimmy
    Účastník

    6kilovej jorkšír?? tak to tě pic teda, tak to je fakt drobeček[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img] umim si to představit, teriér nemůže být v jiným postavení než ve vůdčím[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img] nic jinýho se nepřipouští.

    #29533
    Stage
    Účastník

    jojoj je fakt suprová … nato že jí je 16 let je uplně zdravá ..(musim zaklepat) jen trošku hůř slyší… jinak je furt akční … hraje si… na pohovku vyskočí … [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img]

    #29534
    Jimmy
    Účastník

    Tak hlavně aby jí to co nejdýl vydrželo[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img] Tolika let se dováží fakt málo pejsků. My měli westíka, tomu bylo necelých 13, ale bohužel dostal těžkej zánět jater, jinak by se taky možná dožil víc[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cry.gif[/img] Nebylo to bohužel stářím.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 24)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.