Nelinka chce domů Představte si, ze jdete do útulku, kde je přes 80…

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
  • Autor
    Příspěvky
  • #56740
    Kamil Baco
    Účastník

    ❗️Nelinka chce domů 😢❗️
    Představte si, ze jdete do útulku, kde je přes 80 psů….kdo Vás zaujme?
    Já Vám povím, kdo ne (dle doby, jakou musí Nelinka trávit v útulku)…🙁Tahle krásná starší kokrspanelsi dáma a proč? To mi povezte vy! Na všechny se směje, čeká ve svém malém kotecku až ji někdo přijde navštívit, ale nestane se tak….🙁. Protože není atraktivni? Není to stěně? Nebo kvůli tomu, ze je zarostlá, tak, ze ji nejsou skoro vidět její smutná očka?
    Tak a jelikož si ji jen tak nevsimnete při návštěvě útulku, tak já Vám ji představím!
    Jmenuje se Nelinka, je to osmiletá slecinka anglického kokrspanela (kastrovana), která by chtela nový domov a také šanci na lepší život, jako mají mladí, krasni psi nebo stenata.
    Nelinka je velice atraktivni, její zbarvení je k pokukani-kdyby ji budoucí panicek ostrihal a upravil, tak by ji na 8 let nikdo netipoval♥️♥️.

    Na procházce byla velice klidná, kontaktní a mazlivá. Také ale žravá! Pro pamlsek by udělala cokoliv 🥰🐶. Sice už nepatří mezi nejmladší, ale to ji na energii neubírá. Tohle zlaticko už toho má za sebou hodne, takže by si přála klid a lásku 💔♥️.

    Nelinka se hodí na zahradu i do bytu. Není vhodná k dětem a to kvůli tomu, ze s nimi nemá dobre zkušenosti-v minulosti ji děti dost utiskovali a ona si to pamatuje.

    Nelinka si proste pouze přeje, aby si ji konečně někdo v tom útulku všiml a vzal si ji domu! Aby někdo přišel přímo pro ni, ne pro jejího souseda, který bude určitě zase atraktivnější 🙁😭.

    Nachází se v útulku Bouchalka, pro více informací mi napiste nebo přímo volejte do útulku-739 433 776.
    Prosím, pomozte nám sehnat ji domov! Zaslouží si ho ♥️.
    sdílejte

    #56742
    Denoušek Guccinkova
    Host

    😘😔

    #56743
    Radka Aknuri
    Host

    sdílím!!!

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (celkem z 3)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.