Národní výstava Ostrava 10 – 11.4.2010

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Bessa a poslední změna proběhla před 14 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #24903

    [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img] Ahoj lidičky.Kdo jedete na Národní výstavu do OV ??? Já jedu na Jack Russell teriery.Budou fotečky.

    #24910
    Silva
    Člen

    Já jedu:) Ale asi bez psa,nevím,jestli má všechna očkování..Jdu se podívat na Ridgebacky,takže jdu v sobotu:)

    [hr]
    [Wabira 03-04-2010 05:34]:
    [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img] Ahoj lidičky.Kdo jedete na Národní výstavu do OV ??? Já jedu na Jack Russell teriery.Budou fotečky.

    #24996

    Já jedu taky v sobotu,jak se poznáme???Já jedu jen fotit JRT

    #24997
    Bessa
    Člen

    Já chci také![img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-yell.gif[/img][img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img]

    #25005
    Silva
    Člen

    Wabira:To nevím..Máš nějakou fotku?? K.laara:Ani se nedivím,strašně se těším:)

    #25034
    Bessa
    Člen

    Docela mne to mrzí, ale opravdu si nemohu dovolit utratit za vlak tolik peněz. Ale až příště bude, tak už se tam možná poženu s vlkodavem.[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif[/img] Uvidíme…[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img]
    Ale 24.4. jedu na MVP do Českých Budějovic, tak alespoň něco.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.