MVP Praha Letňany 1. 5. – 2. 5 . 2010

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 30)
  • Autor
    Příspěvky
  • #26050
    Anonymní uživatel
    Host

    Srazik, kdy pujdeme vybehat pejsky bude tak kolem 2 hodin na letisti pri vystavisti letnany 🙂 ok? 🙂 

    #26054

    Prosím je tu někdo,kdo jde s Jack Russelem na výstavu do Prahy 1.5. ??????? Prosím o nějaké fotečky z výstavního kruhu.[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif[/img]

    #26056
    rex a goro
    Účastník

    já jdu v neděli ale psíky sebou neberu

    #26057
    Bessa
    Člen

    Já též pejsky neberu [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif[/img] Jdu něco fotit a podívat se na vlkouše [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img]

    #26064

    tak my se možná ukážem i zítra, musíme pro větší zásobu sušených mlsek, ňák rychle to mizí. [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-surprised.gif[/img]

    #26065
    Bessa
    Člen

    [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img]

    #26068
    Ema a Dean
    Účastník

    Tak jsme doma a máme VN1 🙂 posudek: Oko tmavé, skus nůžkový, mladý pes ve vývoji s výraznou hlavou, správné ucho, správné zaúhlení vzadu i vpředu. (bullterier)

    #26073
    Bessa
    Člen

    My jsme též doma a viděli jsme tam na zemi letáček Psí Lásky.. Včera tam musel ale někdo řádit [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img]

    #26074
    Ema a Dean
    Účastník

    Já nic a nikoho neviděla, že by tam řádil…

    #26075
    Bessa
    Člen

    Včera? Ne? Ale určitě ano [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img] Pochybuji, že tam byli celý den, ale byli tam [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif[/img]

    #26082

    jojo krapet jsme řádili [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif[/img]

    #26100
    Jesse James
    Účastník

    tak na výstavě sme byli v neděli taky, ale v tom mumraji, jsme ani nepostřehli někoho známého 🙁

    #26115

    jsme byli v závěrečkách 🙂 .. v junior hadnlingu :)) .. v neděli 3.místo .. yahoo :)) .. jsem happy :))

    #26116
    Hanusha.a
    Člen

    Já myslela, že nikam nedojdu tím tempem, skoro na každém kroku někdo koho znám, nebo jsem dlouho neviděla…sranda :-))

    #26124

    když mám čas taky to tak bývá 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 30)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.