MVP Praha Letňany 1. 5. – 2. 5 . 2010

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 30)
  • Autor
    Příspěvky
  • #25985
    Ema a Dean
    Účastník

    S kým mám možnost se tam vidět? 🙂 my jedeme teda jen v sobotu.

    #25989

    my tam taky jdem jen v sobotu

    #25990
    Nikita a Diesel
    Účastník

    my taky v sobotu. teda tentokrát (poprvé) snad sama. 🙂

    #25995
    Hapi
    Správce

    taky sobota ..kde se potkame? a v kolik? 🙂

    #25996
    Bessa
    Člen

    Já jdu v NEDĚLI! [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img] Kdo jde, tak se hlašte u mě! [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img][img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cool.gif[/img]

    #26003
    Apollo a Betty
    Účastník

    My taky v sobotu, ale vystavujeme, takze jsme tim trochu limitovani. Ale jsme v kruhu 23, kdybyste nas chteli navstivit 🙂 Potom pujdeme probehnout flati smecku, kdo ma zajem se pridat, je vitan 🙂

    #26005
    Hanusha.a
    Člen

    Káťo přijdu se na vás podívat, budu hned od rána, tak aspoň hodíme řeč :o)

    #26006
    Hapi
    Správce

    dneska jsme potkali sestru od Apolla 🙂 Chtela jsem Apollovi dohodit nevestu, ale nakonec jsme zjistili, ze jsou sourozenci :D:D:D

    #26007
    Hanusha.a
    Člen

    Tak to je dobrý 😀 Já jsem nedávno potkala ve Stromovce Ernyho ségru z vrhu po něm..krásná holčina a narozdíl od Ernyho taková majinká 😀

    #26009

    Hanko pokusim se tě nějak najít a dodat ti ten obojek [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img]

    #26012
    Hanusha.a
    Člen

    Ok…dyžtak ne mě máš číslo ne?…ale budu tam od osmi tak do dvou…tak abysme se stihly 😀

    #26026
    Apollo a Betty
    Účastník

    Hani – urcite se zastav, uz se na tebe tesime 🙂
    Lucinko – jako segru myho Apollacka? Tak to je dobra nahoda :)) Nebyla to Engi? Ta se ted castecne prestehovala do Prahy, jinak jsou vsechny segry hrozne daleko, pokud vim 🙂

    #26028
    Hapi
    Správce

    Katko: ano, byla to Engi 🙂 Potkali jsme ji kousek od naseho bytu 🙂 zrovna jsme sli na Folimanku a koukame co to jde za pejsanka 🙂 s Hapim si hned padli do oka, tak jsme si chvili s panickou povidali a dostali se az k tobe 🙂

    #26031
    Apollo a Betty
    Účastník

    Psi svet je proste desne malej :)))

    #26044

    Jedu 🙂 .. oba dny .. tímto taky nabízím své služby 😉 tj: Kdyby někdo chtěl předvést hafíka není problém 😉 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 30)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.