Lady je přátelská bíglice. Je jí již třináct let, ale pokud vidí šunku, je…


 • Účastník
  Kamil Baco
  1. srpna 2019 v 10:52 #56310

  Lady je přátelská bíglice. Je jí již třináct let, ale pokud vidí šunku, je velice aktivní 😊. Potřebuje dát trochu dohromady, protože kromě nadváhy má zánět v uších, špatná očka a dlouhé drápky. Pracujeme na tom a získáváme důvěru, aby jí úkony tolik nestresovaly a vše se naučila v pohodě zvládat. Je to hodná holka, ale na hodně věcí není zvyklá, tak se na ní nesmí tlačit. Ostatně i vlivem věku už není moc zvědavá na nějaké chytrálky, které chtějí měnit její celoživotní zvyky, nutí jí do nových věcí, a ještě jí odpírají šunku! No prostě je s ní sranda 😊, bíglí povahu nezapře.

  Je vhodná do bytu i na zahradu (v zimě s přístupem do tepla). Žila u starých lidí a opět uvítá klidné pohodové tempo. Větší děti v rodině by nevadily, pokud by si uměly Lady prostě nevšímat. Ona si i hlídá jídlo, dost důrazně, takže je třeba na to dávat pozor.

  Je snášenlivá se psy, ale také si hlídá svůj prostor a nestojí o to, aby jí někdo otravoval. No prostě je to Lady s tvrdou palicí, ale moc milým srdcem. Chce jen svůj klid, zahrádku na běhání, žádná pravidla a šunku! Ale nemůže mít holka všechno, ale základ je hodná a klidná rodina, která bude trpělivá a pochopí móresy staré paní.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele: 739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).Přejít k navigační liště