Pondělí, 3 října, 2022

Knihy Ireny SEHNEROVÉ – prosím o Vaši pomoc

 • Toto téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Jimmy a poslední změna proběhla před 13 roky.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #18248
  Entita
  Člen

  [b]Z[/b][b]kopírováno z cz-pes.cz:[/b]
  Po smrti paní Dr. Sehnerové se pan Hollauer – její manžel a nakladatel – dostal do velmi obtížné životní situace. Má stovky jejích knih a nemá je kam dát. Nevím, jak jinak bych mu mohla pomoci, než Vás tady poprosit, jestli byste si některé nechtěli koupit. Jsou to její poslední knihy. Všechny jsou napsané s velkou láskou ke psům, hlavně mollosům. Věřím, že mu aspoň trochu pomůžeme, že knihy paní Sehnerové neskončí ve sběru. Email – [email protected] . Děkuji každému za jakoukoli pomoc.
   
  [b]Knihy možno objednat zde: [url=http://www.sehnerova.cz/stranky/index.html]http://www.sehnerova.cz/stranky/index.html [/url][/b]
  Já osobně doporučuji: JAK KRMIT PSY aneb Vraž do toho osm kostí  , ale je tam mnohem větší výběr jako sbírka Auřina proč? apod…. 
   

  #18260
  Jimmy
  Účastník

  Od téhle autorky jsem si chtěla objednat knihu o Cane corso, akorát jsem se k tomu ještě nějak nedostala. Těch knih zase tak moc není, mám za to, že jsou na trhu 2. Tu jednu už jsem si přečetla. Díky, žes to sem napsala, určitě si ji objednám.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (celkem z 2)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.