Jak snáší Vaši pejsci dopravní prostředky?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 67)
 • Autor
  Příspěvky
 • #17104
  Hapi
  Správce

  Já musím teda zaklepat, že Hapi je naprosto v klidu jak ve vlaku, autě, tak v MHD. Přijde mi, že se mu to snad i líbí [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cool.gif[/img] Je fakt, že jsme ho vozili v autě a vlaku od mala, aby si zvyknul.
  Jediné co je pro něho takové neznámé je eskalátor… Do metra jsme moc nechodili, takže se mu na eskalátor nechce a vypadá u toho vysrašeně…A když už na něho vleze, tak celý ztuhne a nemůže se dočkat konce.

  #17108
  Indy
  Člen

  Eskalátory taky moc nemusíme. Poprvé se mi před nimi počůral (na I.P.Pavlova, kde jely jen jedny schody, takže spousta lidí za náma, loužička pod náma a v tašce jen jedny papírové kapesníky… trapas).
  Pak se nějak naučil, že schody jsou OK (učila jsem ho to o víkendu na Praž. povstání, kde jsou krátké a není tam moc lidí). Teď už je zvládáme relativně dobře, ale máme dva takové nešvary:
   
  [ul]
  [li]nemůže pochopit, že na eskalátorech se stojí [/li]
  [li]na konci vždycky skočí, čímž způsobí napnutí vodítka a následně vymrštění těla psovoda vpřed… [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img][/li][/ul]
   

  #17165
  LuEn
  Člen

  Eskalátory jsem učila jako miminko v nákupním centru na Flóře 🙂 jezděj tam pomaleji, nejsou tak dlouhé a když si vyhlídnete dobrou dobu, není tam moc lidí. A nebo na Hájích 🙂
   Zprvu jezdil po břiše, ale už se nebojí a jezdí jako velký pes 🙂 

  #18102
  Lolitka
  Člen

  Bona snáší bus i tram v pohodě… Metrem zatím jela pouze 2x… Od známe máme doporučeno se eskalátorům vyhýbat… proto raději jezdíme výtahem… Nechci riskovat její drápky…

  #18224

  Ashanti jsem učila jezdit metrem, tramvají a busem od mala takže je naprosto v klidu. S ekalátorama nemáme vůbec problém, jakmile je vidí tak se honem hrne dav nedav jen ať už se může vozit.

  #20256
  Ruby
  Účastník

  [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img] Ashanti vozenie sa eskalátormi tak baví?
  Nuž, Rubča prvé tri mesiace nášho spoločného života jazdila rada, resp.: nevadilo jej to. A zrazu akoby uťalo – nechápem prečo: raz som s ňou šla na eskalátor mimo špičku, ja som nastúpila prvá (chybaa!!!!), so sušenými pľúcami v ruke, na ktoré som ju lákala – a ona, hoc ja som sa už viezla, sa na poslednú chvíľu sekla a odmietla nastúpiť. Tak som bežala v protismere za ňou [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cool.gif[/img] Potvorka!!! Odvtedy ju musím vziať na ruky pri nástupe. Položím ju na schodík a ona už celú cestu pekne sedí. Cestujeme eskalátormi tak štyrikrát týždenne, cvičím ju v tom. Keď kľudne sedí na schode, chválim ju, odmeňujem a začala osm ju už i na schodíkoch cvičiť – sadni, ľahni, vstaň. Bez problémov (istím ju svojím telom samozrejme vždy zdola). Problém nám robí len nástup.
  Inak, zvažujem tiež, že by som začala jazdiť výťahmi kvoli bezpečnosti Ruby. Ani nejde len o drápky, ale nejeden pes už i utrpel na eskalátoroch vážnejší úraz. No neviem, nie všade je ten výťah prístupný…..
  [hr]
  [dorysa 09-09-2009 10:19]:

  Ashanti jsem učila jezdit metrem, tramvají a busem od mala takže je naprosto v klidu. S ekalátorama nemáme vůbec problém, jakmile je vidí tak se honem hrne dav nedav jen ať už se může vozit.

  #20257
  Hanusha.a
  Člen

  Erny MHD má rád…je v něm i nejhodnější 🙂 Ve vlaku vždycky usne a spí klidně i 5-ti hodinovou cestu.

  #20262

  Naše cesty vlakem vypadají přesně stejně[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img]. Pochopila že je to místo kde se dá dobře vyspat.[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif[/img]

  [hr]
  [Hanusha.a 01-11-2009 21:45]:
  Erny MHD má rád…je v něm i nejhodnější 🙂 Ve vlaku vždycky usne a spí klidně i 5-ti hodinovou cestu.

  #21456
  Sára
  Účastník

  Sára cestování snáší dobře, ale spíš já jsem na nervy, že jí někdo šlápne na vocas, tlapku 🙁 snažím se jezdit, když není dopravní špička… 

  #21461
  dogs-mam
  Člen

  …Roxule snáší auto, autobus, vlak i tramvaj i eskalátory od mala bez sebemenších problémů…při nastupování ji nechám koš, pak většinou sundávám……malej jel zatím jen autem , tak tam uvidím…snad se v tom ,,pomamil,,:-))…..Roxy se mou dokonce jezdila i v takové té vysoké tatře nebo co to je , ve předu, když nás kámoš povozil po lomu , byla se mnou i na vodě – na voru…..ona je v poho…ale něco mi říká, že s prckem to mít tak lehké nebude:-)))

  #21462

  Naším jediným přemísťovadlem je auto…Cay bohužel od první cesty domů to nedělalo dobře,přímo katastrofa.Přes různá doporučení pomohla homeopatika a “delší čtyřnodinová cesta v přepravce”.Od té doby už to zvládá i bez prášků….

  #21467
  Silva
  Člen

  No,ta moje RR se autům vyhýbala,ale už sme ji to odnaučili(vždycky,když viděla auto,nebo autobus,tak si lehla na zem a nemohla sem ji otamtud dostat jinak,než že sem ji vzala do ruk) do busu se bojí pořád vždycky začne couvat dopředu a lidi čumí jako puk[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-surprised.gif[/img]

  #21977
  Matěj
  Účastník

  Mates je taky v poho jak v autě tak ve vlaku i buse.v autě je vzadu na sedačce chvilku kouká ven a pak usne a spí celou cestu.No a v MHD jelikož je mrňavej tak je v tašce a to spí jen si do tašky vleze.Takže pohodička

  #21984
  LussyAndBady
  Účastník

  Jezdíme akorát v autě a tam ho to vůbec nebaví =D Nejradši by běhal po celim autě =D

  #21986
  Ema a Dean
  Účastník

  S Emčou máme dopr. prostředky zmáknutý na 1*. Jízdu autem miluje, busem jsme jezdili od mala, tak je zvyklá, sama tam i vleze. S Deanem (3 měs. bulterier) teprve začínáme. V autě i v bude se zatím klepe, ale jinak je v pohodě. Bude si muset zvyknout. Protože já nemám řidičák a když budu chtít někam jet, tak vždyky nebude po roce někdo s autem. Takže zvykání na bus a ostatní ho nemine.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 67)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.