Hledáme pána/páníčku pro pejska – neaktuální

 • Účastník
  pkrpec
  3. dubna 2013 v 10:51 #24907

  Už pár měsíců hledáme majitele pro pejska z našeho chovu. Rozhodli jsme se přispět svým dílem k záchraně velkých bílých špiců. Je jich už po světě velmi málo, ale velká část právě u nás. Bohužel ani u nás jich není dostatek, a proto jsme s povolením Klubu chovatelů špiců realizovali experimentální vrh. Matkou je naše fena vlčího špice, otcem velký bílý špic z Německa. Koncem listopadu loňského roku se narodila 2 štěňata. Fenka je vlkošedá s bílými znaky a pes černý s bílými znaky. Právě pro něj hledáme už nějakou nového majitele, fenka zůstane u nás. Velmi nám záleží na tom, aby byl dále zodpovědně využit v chovu velkých špiců. Hledáme proto aktivního pejskaře, který s námi bude ochoten dále spolupracovat.
  Pejsek se jmenuje Aragorn Zimní sen. Jako správný špic je velmi společenský a učenlivý. Je zdravý, samozřejmě očkovaný, odčervovaný a očipovaný. Další informace a fotky naleznete na naší stránce [url=http://www.zimnisen.ic.cz/]www.zimnisen.ic.cz[/url]. Jsou tam i další kontakty. Rádi všem poskytneme informace další.
  Nový majitel v Aragornovi získá výjímečného psa a stane se součástí programu pro zachování velkých špiců. Děláme si naděje, že právě v komunitě pejskařů kolem těchto stránek nebo jejich známých bychom mohli nového majitele najít. 

Přejít k navigační liště