Hledáme domov

 • Účastník
  Tinušajko
  6. srpna 2012 v 20:56 #17579

  Ahoj protože jsem tu nová a nemohla jsem najit žádnou diskusi na toto téma tak jej zakládám…Hledám domov pro 2 ESP a potřebovala bych aby mi s tim nekdo pomohl nemohou u mne zustat dlouho.
  Happy a Hali jsou 2 fenky ESP (evropský sanovy pes) chovatelka je chova na zavody, jezdi s nimi v zaprahu ale ma jich ted moc. Bohužel je to nechtěný vrh a hned po skoku, byla jejich maminka na potratových injekcich, bohužel se i přesto štěnatka narodila. Z celého vrhu zustali už jen ty 2… Holky meli 24.7 sv prvni narozeniny, jsou to strasne zlate holky moc moc je mam rada, tak jsem si je vzala k sobe abych jim trochu pomohla v hledáni tech pravych pánečků. 
  Happy
  – je spíše gaučový typ, který vydrži doma hodiny proležet a prospat, tudíž je ksvělá i do bytu a může počkat než se vrátíte domů. Byla by ale vhodná i jako druhý pejsek, je snášenlivá a nevyvolává konflikty…   Je to prostě mazílek, v noci bude spát bud tam kam ji dáte nebo když ji to dovolíte tak se na vás přitiskne v posteli a bude se mazlit. Má ráda procházky a výlety ale neříká so o ně, je ráda i za pohlazení a není nutnost s ni chodit dlouhe prochazky nebo ji nechat běhat u kola..zvladne celodenni tury ale neodmitne ani velike lenoseni..
   
  Hali 
  – je spíše temperamentní fenečka, více jak přátelska, pořad se chce mazlit a asi bych ji vzala k druhému pejskovi, tak ji nebude tak smůtno když budete v práci… A hlavně ji bych vzala spíše celoročne na dvůr či zahradu ale tak nejak  aby jste se ji i venovali, potrebuje spoustu lasky… a pro sveho panecka i do ohne skoci… jak si vas oblibi, tak ppro vas zivot polozi…
   
  Kdo ma zajem nebo o nekom vi tak me cislo je 725 615 478 , Bydlim v Brne v Blučině a fenečky dovezu i  do města a uvítám mi nezávaznou návštěvu… chcete je někdo? Samozřejmě jsou k mání odděleně… ale take dohromady. Tak rozmýšlejte ale neuděláte chybu kdyý si vyberete, jsou skvělé. Jsou ZDARMA a jsou plně očkovaní

  Attachments:
Přejít k navigační liště