hledáme domov

  • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Míša a poslední změna proběhla před 13 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #21151
    Noby
    Účastník

    hledáme domov pro 5tiletou kastrovanou fenu NO bez PP ma zakladni poslusnosta je zvykla na zahrade u baraku…ale urcite ji bude dobre kdekoliv hlavne kdyz najde nekoho kdo ji bude zvladat a venovat se ji.jeji momentalni panicce je jiz pres 80let a uz ji bohuzel nezvlada
    dodatek :chytrej synacek ji poridil mamince na hlidani jenze mamince je uz pres 80 a fena z ni ma akorat srandu a dela ji posledni dobou ze zivota peklo…synacek prijede jednou za cas a strasne se divi co to ta mama povida ze jeho pes posloucha na slovo
    ukazkovej priklad inteligentniho “pejskare” a k sobe si ji vzit nemuze ..prej …a neradi bychom aby pes skoncil u veta:-(

    #21154
    Anonymní uživatel
    Host

    Jeste je treba rict ze jinak posloucha na slovo 🙂

    #21156
    Noby
    Účastník

    jo prej hlavne za dverma:-D ale je to opravdu krasna fenula…v tydnu by mi meli byt snad dodany i fotecky

    #29675
    Míša
    Člen

    NEVÍTE O NĚKOM KDO BY DAAL DDOMOV TOMUTO PEJSKOVI????JEHO PŘÍBĚH SI PŘEČTĚTĚ TADY…http://www.hafici.cz/profily/detail/52378/ bENÍK JE ZŘEJMĚ Z POBYTU V UTULKU STRESOVANÝ A POTŘEBOVAL BY LÁSKYPLNOU A PEVNOU RUKU!! MŮŽETE SE OPTAT JESTLI BY HO NĚKDO NECCHTĚL???

    #29676
    Míša
    Člen
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.