Hledám někoho, kdo by mi pomohl.

 • Člen
  Michal
  2. března 2013 v 12:50 #23928

  Od útlého věku mám zamilovanou jednu písničku. Jmenuje se Strom a zpívaly  jí skupiny Ozvěny, nebo Popelky. Po odchodu naší Pretinky se jeden strom u nás v parku stal symbolem přátelství pejskařů a tato písnička něčím, jako hymnou, jenže …..
  Ta písnička nekončí zrovna optimisticky.
  Proto jsem k ní napsal nový text. Nyní bych potřeboval někoho ochotného, kdo umí zpívat a byl by ochoten jí s novým textem nazpívat a poslat mi nahrávku. Chtěl bych jí použít k videu, kde by byl ústředním motivem právě tento strom, pod kterým se nyní nachází pomníček obou našich zesnulých psích kamarádů, kde se zastavují lidé, kteří možná ani Pretinku ani Michálka neznali, kam chodí pejskaři kontrolovat, jestli nějaký vandal pomníček neponičil, kam bude směřovat i jedno zastavení z podzimního srazu pejsků u nás na Mělníku.
  Proto se obracím na vás, členy tohoto fora, třebas je tu někdo, kdo si zpívá u táboráku, nebo někoho takového zná. Já to bohužel udělat nemohu, můj projev by nebyl zpěv, ale řev dinosaura v říji, já mohu zpívat pouze v sebeobraně .
  Písnička, o které mluvím je zde
  [url=http://www.youtube.com/watch?v=U1NZes7ahIA]http://www.youtube.com/watch?v=U1NZes7ahIA[/url]
  nebo jí najdete v našem profilu – video Rok poté.
  Najde se někdo ? Předem moc děkuji.

Přejít k navigační liště