Divokost

 • Účastník
  Rony
  11. října 2012 v 19:06 #19465

  docela si nevím rady se svou kokří hočičkou, jsou jí něco kolem tří let, a byla nalezena u jedný restaurace, jenže problém je v tom, že je to zřejmě útěkařka, protože i po tom co jsem nalezla její předchozí majitele, sám přiznali, že i k nim se dostala jako tulačka. Nyni už je u nás pomalu rok (v listopadu) a pořád mám obavy jí pustit z vodítka, protože při první možné příležitosti se po ní jen zapráší … Už si s ní nevím rady, v podstatě je to hodná holčička, ale taky dokáže pořádně lést na nevy. Nespůsobně se chová na vodítku a volně jí pustit, je prostě riziko, že se nevrátí. Máme vůbec nějakou šanci, že by se ještě dala nějak vycvičit, nebo už s ní budeme doslova válčit až do posledních dnů???
  Dnes se mi například stalo to, že mi utekl pes a ona se briskně vysvlékla z bezpečnostních kšíru … Problém by však nebyl, kdyby běžela za psem, ale ona se prostě bezhlavě rozběhla do neznáma a za ní samozřejmě letěla i její dcerunka Agima (v prosinci bude mít rok).
  Když se jí podaří uniknout, tak jako by měla klapky na uších nevidí a neslyší, jelikož bydlíme na sídlišti, a nedaleko je docela frekvetnovaná cesta bojím se o ní a o Agimu, když vždy uteče s mamou. Vždy se však vrátí, ale obavy jsou obavy a taky bych se jednoho dne nemusela dočkat, že by se ke mně obě vrátily.
  Máte tedy někdo podobnou zkušenost a jak jste jí řešili??? 
   
   

Přejít k navigační liště