Cyr je jeden z těch německých ovčáků, kteří jsou zcela nevhodní na hlídání, je…


 • Účastník
  Kamil Baco
  28. listopadu 2019 v 11:40 #58350

  Cyr je jeden z těch německých ovčáků, kteří jsou zcela nevhodní na hlídání, je to prostě vítací mazel a neohlídá Vám vůbec nic. Ale zahrne Vás láskou, protože miluje lidi. Je to přátelský a akční divoch, který si užívá, že se mu někdo věnuje.

  Je to asi čtyři roky starý klučík, byl hubený, nic moc opečovávaný. Asi byl někde na dvoře bez lidské pozornosti, a proto po ní tak touží. Poté byl v adopci, kde to ale nebylo to pravé, s rodinou si nesedli a tak se k nám vrátil.

  Je to v celku poslušný klučík a s dostatkem pozornosti a pohybu to s ním vše půjde hladce, ale samozřejmě péči a výchovu potřebuje! Moc rád spolupracuje s člověkem a učí se plnit všechna lidská přání.

  Fenky bude mít až na výjimky rád, ale jiné psy ani zvířata ne. Dovede je pod zkušenou rukou ignorovat, ale rád je mít nebude. Pro jeho aktivnost se hodí až k větším dětem. Ideálně na zahradu, ale asi by si zvykl i na byt, ale vše by pro něj bylo nové.

  V PŘÍPADĚ ZÁJMU O PEJSKA JE NUTNÉ KONTAKTOVAT ÚTULEK TELEFONICKY NEBO OSOBNĚ. Přes FB se neřeší dotazy na psy, venčení ani adopce.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).

Přejít k navigační liště