Cvičáky v Praze

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 28)
  • Autor
    Příspěvky
  • #32191
    diniseck
    Účastník

    Ahoj, měla bych dotaz na pražáky. Mám teď doma štěně borderky a přemýšlím, kam s ní na cvičák. Takže bych byla ráda, kdybyste napsali, kam chodíte, nebo jste chodili, a jaké máte zkušenosti (pozitivní i negativní).
     A pak ještě dotaz k Letné, měl by tam být taky nějaký výcvik poslušnosti, ale nenašla jsem k tomu žádný web. Víte o tom někdo něco? Díky moc 

    #33269

    My jsme se rozhodli pro Hafbo cvičák v Řeporyjích. Teď o víkendu jdeme na Seznamovací lekci a na první lekci základní poslušnosti, tak ti pak poreferuji 🙂 Ale ze všech cvičáků v Praze mám na tenhle pouze pozitivní reference od svých přátel a známých, a i když bydlíme v Hostivaři, budeme jezdit do Řeporyj. Je to sice z ruky, ale reference jsou reference, s tím nic nenaděláš :)))) Jinak, kdybyses chtěla mrknout na stránky cvičáku, tak tady: http://vycvik.hafbezobav.cz/index.php/vycvik/stranka/1

    #33294
    Amik
    Účastník

    Mi chodime do ZKO stromovka, je to tam docela v pohode, byly sme tam 3x a 3x sme delaly jedno a to same. Stalo nas to 1500 a muzem prit 12x a pak pokud se cvicak bude libit muzem zapltit 2500 na cely rok a chodit jak se nam bude chodit.

    #33297
    Asta, Dorotka
    Účastník

    My chodíme taky na HafBo a nemůžu si stěžovat..:)

    #33302
    Jimová
    Účastník

    ZKO Hostivař. Tedy jak tady někdo píše ZKO Stromovka – to je tedy docela ranec,drahý.mi to připadá takový tahání peněz z lidí, který asi nevědí jak to normálně chodí na cvičáku. ZKO Hostivař jsem tam členem, kluci tam pořádají kurzy pro štěnda a taky pro starší pejsky.

    #33312
    Míša
    Člen

    no mě přijdou tady v praze drahý skoro všechny:)))jezdíme do Roudnice nad Labem. Ve stromovce jsem se byla podívat,bylo to tam na louce,bez oplocení,kousek dál silnice,cena nehorázná,když vezmu,že psi nemají ještě přivolání,lítali tam na volno,auta kousek:((vládl tam chaos a zmatek..nelíbilo se mi to od pohledu,i když netvrdím,že tam psy nic nenaučí. Ale jsem si vzpomněla,že jsem četla na stránkách Trojského utulku,že tam mají policajti poradnu pro psy zdarma..vše co potřebujete o výcviku či výchově..tak se možná pptat tam:))

    #33314
    Buddy
    Účastník

    Ahoj, nemáte někdo tip na skutečně kvalitní výcvik v lokalitě Prahy 11, tedy Opatov, Chodov, Šeberov, Háje.. Původně navštěvovaná ZKO 246 mi nevyhovovala ani pro štěně.. natož nyní pro 2letého psa. Potřebuji pravidelný víkendový režim pro dospívajícího velkého psa. Dobrých rad zkušených trenérů není nikdy dost a podmínky mojí “zahrady” s překážkami jsou omezené, stejně jako kontakt s jinými dospívajícími psisky.. 🙂 Dojíždění na krátké vzdálenosti MHD zvládneme, ale trávit v něm více jak 30min. to je neefektivní, když tréninky nebývají delší jak hodinu, dvě..
    Na HAFBO jsem také zaslechla dobré reference, a jejich přístup se mi líbí, ale termíny mi nesedí, časově to v rodinném rozvrhu “nedáme” 🙂

    #33350

    Jak to, že to nedáte? Vždyť mají lekcí spoustu, takže je možné si vybrat, ale vydrž, jakmile změní čas, tak bude lekcí víc, tak třeba to dáte 🙂

    #33374

    nad Hostivaří jsem přemýšlela.
     

    #33377
    Lumpík, Black
    Účastník

    nemáte nědko bližší info k tomu Hostivaři? Kdy co trénují, jaká je cena?
    Když jsem byla na jejich webovkách, tak mě to tam nechtělo pustit, že jsou zavirovaný 🙁 
    Nevíte, jak se tváří na střední plemena – konkrétně vořech a PRT?

    #33389
    Jimová
    Účastník

    chodí tam různý plemena, není tam diskriminace, já mám taky vořecha a závodíme [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cool.gif[/img]. dám kontakt na Pavla Holce , dělá tam výcvikáře a kurzy 606331373. klidně se odkažte na mě : Martina Točeková . on vám řekne bližší info. ale plemena tam chodí fakt různý, malinký, velký, střední, s PP, bez PP, voříšci. no problem.

    #33390
    Lumpík, Black
    Účastník

    a jaký den nebo dny se cvičí? abych mu nevolala zbytečně 🙁 jinak jsme ráda, že tam nežijou jenom ovčounama… jsem byla loni na zkouškách v Letech a to co tam předváděli, když zjistili, že můj vořech dostal víc bodů než jejich papírák to byla docela sranda poslouchat… hlavně skupinový cviky 😀

    #33393
    Jimová
    Účastník

    pondělí a středa, to jsou kurzy, a myslím od 17,18 a 19. pak víkendy tam něco probíhá.ale to tam není Pavel.
    to je skvělý, Jim mi taky na služebáckejch závodech poráží čistě služební plemena, ale naštěstí jsem se ještě nesetkala s nějakýma pindama, dokonce když v Pyšelích měl vyhlášenou můj vořech nejlepší obranu (z kat.ZVV1 a ZVV2), tak měl docela slušnej aplaus, tam samý ovčouni a můj proti nim bobík , zadařilo se mu.musím říct že na závodech ani na zkouškách jsem se ještě nesetkala s nějakou záští, naopak jsem měla kliku na fajn lidi mezi závodícíma, tak to má být.  ono totiž není každej den posvícení a pejsci nesjou roboti, takže pak dokážou na závodech překvapit, pač ihned zjistěj, že je neopravíte, nenapomenete, tak to zkoušej dál, známe že ? [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img] a nemůžete mu ani jednu cvičnou střelit, pač jinak vás ze závodu či zkoušky vyhoděj .

    #33396
    Lumpík, Black
    Účastník

    díky:) víkendy jsou pro mě stejně nereálný… já na první zkoušky jela na ZZO do Budějek – rozhodčí začal s tím, kde má pes PP, pak tetování 😀 prostě jsem věděla, že to bude marný… pak prý všechny cviky dělal hrozně pomalu, u odložení mu stříleli! a rozhodčí mi vytknul, že se pes leknul a zvednul se, takže 0… ZZO jsme tam neudělali… pak jsme jeli na ZOPky do Let a tam měl tuším 92 bodů, rozhodčí super, ale kolektiv místních děs – při skupinových cvicích mě obvinili, čím jsem psa namazala, že jim ty jejich nechodí normálně u nohy, když byl přechod nepříjemnýho materiálu, tak jsem musela jít jako poslední, protože prý by je psi za mnou zdrhli… obrany jsem s ním chtěla taky začít dělat, vypadá to, že by ho bavili, jenže většina figurantů odmítá vořecha a ještě ke všemu takovýho menšího co nemá s ovčounama nic společnýho 🙁

    #33398
    Jimová
    Účastník

    tak to jsou tedy idioti. TEDY ALE U ZZO STŘELBA NENÍ . to byl rozhodčí ožralej nebo co?tyjo tak to jsem se ještě nesetkala s tím,aby někomu někdo vyčítal že jdou za mým psem, kašl na to, protože je jejich problém že jejcih pes šel za tvým, to není tvůj problém, je má jejich pes poslouchat. fakt blbci. a to rozhodně není výmluva k tomu, že proč mi pes nefunguje, že je zajímá jinej pejsek.ten můj má přece dělat co mu řeknu já, a né ho zajímat další jinej pejsek. jsi jim měla říct, že nemůžeš za to, že nemaj svoje psy připravený na zkoušku [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cool.gif[/img].
    mně taky na zkoušce ZVV1, když mi přibíhal s aportem, tak běžel mimo mě očuchat svou oblíbenou fenku NO. joo panička byla už připravená,ale fakt je,že tam nemusela lézt.pač většinou se lidi snaží aby nedošlo k tomu, že jejich pes bude toho co právě cvičí roptylovat. paničce tý fenky to nedošlo, omluvila se mi pak, lidi co tam byli jí krapet zprudili že to Jimovi zkazila, že tam už leze a ještě tak blízko, pač ona s tou fenkou stála asi 5 metrů za mnou připravená kdy půjde na řadu. ale já jí neřekla nic ani slovem, protože Jim měl dělat to co měl a né se zajímat o ženský. na druhou stranu pravda je, že já si dávám sakra pozor,abych tam někomu nelezla a nedošlo k tomu, že jeho právě cvičící pejsek by se mohl rozptylovat.   
    tedy ale musím říct, že na agility háravý fenky můžou, kdybych s Jimem dělala agi a byla tam háravka, tak by dozávodil, kanec jeden. na flyball háravky nesmí a na služebáku jdou jako poslední. 

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 28)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.