Čo to znamená keď pes neustále vyje?

 • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Meddie a poslední změna proběhla před 10 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
 • Autor
  Příspěvky
 • #36256
  Meddie
  Účastník

  [b]Chcela[/b] by som sa spýtať kedy pes vyje.my máme suseda.A on má psa.Ja nviem čo to môže byť za rasu.Asi niaky kríženec.Ale to je jedno.Lenže sused si ho púšta dnu.Inač má búdu vonku.A on keď je vnútri nič nepočuť.A keď je vonku hocikedy zavýja.A ja nechápem prečo.(práve preto si ho bere dnu.)A sused tiež nevie prečo!Prosím neviete že prečo takto pes zavýja.

  #36257
  Tom a Jerry
  Účastník

  mozna stesk po paneckovi? pes vyje treba kdyz vola panecka

  #36259
  Meddie
  Účastník

  Aha,

  #36260
  Ori
  Účastník

  Pes zavýja iba vtedy ak sa mu cnie po pankovi.Vieš? No je to jasný, pes totiž nechce být venku, ale chce dovnitř. Páník mu pobyt venku musí zpříjemnit, neposílat ho tam např. za trest apod. což možná někdy dělá. Měl by si s ním venku hrát, třeba míček, a tak.

  #36272
  MíšaChes
  Účastník

  Jak jsem si kdysi někde přečetla. Tak vytím pes volá další členy smečky. Takže v tomhle případě asi páníčka.
  Naše Chessynka takhle pobavila tento týden okolí. Jsou jí teprve čtyři měsíce. A přichází na to že se štěká na kolemjdoucí za plotem. A tak se podle vyprávění sousedů rozštěkala na popeláře a pak přešla na vytí – asi nás volala, aby jsme jí šli pomoct..:)

  #36277
  Meddie
  Účastník

  aha dobre,povedala som mu otom hraní,no sused totiž nemá veľa času nanho,tak poprosil svoju dcéru ….Tak niekedy sa kným chodím hrať ja a môj pes,s ich psom :)).ďakujeme za rady ,,,aj sused ďakuje

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.