Cizí předmět v žaludku?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
 • Autor
  Příspěvky
 • #36222
  Džesik
  Člen

  Mně fenka sežrala když byla malá prezervativ- našla ho na hřišti. Okamžitě jsme jeli k veterináři, dopadlo to dobře, ale bylo to hrozné.

  #35917
  Andy
  Účastník

  Dobrý den, mám 6 měsíční štěndo ESP. Vždy žral s chutí žádné problémy no, ale dnes ráno když jsme byli na procházce vzal si klacek a utíkal s ním, Klacík se “zpříčil” a štěňátku se zarazil do krku. Ihned ho vykašlal, ale ještě dlouho kňučel. Když jsme došli domů uklidnil se a vzal si piškot-nicméňě odmítal pít. Asi po hodině kdy jsme mu chtěli dát kousek chleba co zbyl tak si ho vzal, ale okamžitě vyplivl. Nejspíše má horečku, zdá se být malátným nepije, nežere a začal slintat. Myslíte si, že máme zajet na pohotovost, že by mu mohl uvíznout kousek klacíku v jícnu nebo tak? Děkuji za odpověd

  #35918
  Míša
  Člen

  NO JÁ BYCH TO PŘESTALA ŘEŠIT PŘES INTERNET A ŠUPKY K VETOVI!!! UŽ JSTE TAM MĚLI BÝT!!

  #35920
  Hanusha.a
  Člen

  Mě když pes sežere cokoliv od míčku, přes kusy látek a jiné materiály po hračky tak to neřeším pokud s tím není větší problém, zatím nebyl, on žere vše a jeho žaludek je asi železný, ale zatím vždy vyšlo, ale v tomto případě bych hned jela…

  #35922
  Geta
  Účastník

  Mě osobně fenečka skoro umřela z důvodu spolknutí kaštanu, takže já osobně, pokud je nějaký problém jela bych ho řešit k vetovi. Když to nic nebude, bude mít apsoň klid, než se bát jen kvůli tomu abyste ušetřila. Zvláště u štěnátka bych to hlídala..

  #35923
  Bessa
  Člen

  Znám štěně vlkodava, co sežralo asi polovinu obojku.. Bylo to docela krušné. Museli ho otevřít, měl problémy, ale nakonec to zvládl a bylo to v pohodě. Ale dávala bych na to pozor, opravdu..

  #35924
  Míša
  Člen

  Tak co??? Jak to dopadlo????? je pejsek ok???

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.