Cigísek-8 let Jooo, to jsem přesně já…Proč mi tak říkají? Protože mě do…

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
  • Autor
    Příspěvky
  • #58222
    Kamil Baco
    Účastník

    🧡Cigísek-8 let🧡

    Jooo, to jsem přesně já…Proč mi tak říkají? Protože mě do útulku odhodili romští spoluobčané…to jsem si teda zasloužil .

    Víte, můj život není vůbec hezký….představte si to…trávíte ho celý ve špatných podmínkách, nikdo vás nemiluje, všichni na vás křičí, je vám zima, máte hlad….hrůza, viďte? Ale přesně tak jsem se cítil ….

    Poté mě odhodili do útulku….říkal jsem si, třeba to bude lepší, třeba dostanu šanci a bude to pro mě nový začátek, ALE NIKDY NEBYL 😔😔. Už ‼️DVA ROKY‼️jsem odhozený v kotci jako nějaké odpadky a nikdo o mě ani pohledem nezavadí…

    To mi teda řekněte proč? Přijdu si docela roztomilý, děti mám rád, fenečky ještě víc, pejsky toleruji a s některými se dokonce kamarádím….Jediné, co ještě nevím, zda bych zvládl být v bytě, ale moc bych se snažil…zahrádka s domečkem by byla ideální .

    Teď mi vysvětlete, co chcete od psa víc? Mě všichni zradili, ublížovali, zacházeli semnou, jak s věcí a nesnášeli mě….to já bych měl na lidi zanevřet, ne vy na mě…..TAK MI PROSÍM DEJTE NĚKDO ŠANCI 😭😭.

    Pejsek s ryzím srdíčkem, který má v životě jenom samou smůlu, chce domů. 🙏

    Útulek Bouchalka, v případě zájmu mi napiště nebo volejte přímo do útulku-739 433 776.





Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.