Beník je mazel, roztomilý medvídkoidní neználek, který až nyní poznává svět. Je…


 • Účastník
  Kamil Baco
  8. července 2019 v 13:20 #56381

  Beník je mazel, roztomilý medvídkoidní neználek, který až nyní poznává svět. Je to kříženec novofundlandského psa a labradorského retrívra, žil do svých sedmi let pouze na zahradě a nic jiného nepoznal. Je to obří mazlík a kliďas, který se na vás přitiskne a nechá se rád drbat na bříšku. Miluje aportování a stále touží po zbytcích lidského jídla, na které byl zvyklý, ale učí se, co je správná bašta pro pejsky. Když přijde na hraní, umí to ještě pořádně rozbalit a blbnout jako štěně.

  Určitě by si zvykl i na válení na gauči a pobyt v bytě, ale bylo by to pro něj nové. Jelikož je to velký pes, byla by pro něj zahrada ideální, ale tak, aby byl hodně času s majitelem, nechce být sám, miluje společnost. Hodí se do rodiny s většími dětmi i ke starším lidem.

  Procházky neznal, a tak se nejdříve bál i manipulace s obojkem, ale vše se krásně učí. Každou procházkou jde sebejistěji a dál, brzy si na ně úplně zvykne. Když se mu nechce na vodítku jít dál, stačí se dřepnou na bobek a on vás dojde. Za pohlazením by totiž šel i do horoucího pekla.
  Nenechá si ujít žádnou volnou rukou. Nemáš nic na práci? Tak drbej 😊.

  Fenečky má rád, u psů je tak jak kdy, když jsou mu sympatičtí, vychází i se samci. Jiná zvířata umí akceptovat, že jsou součástí smečky a zvykne si na ně, ale chce ho to postupně naučit, kdo je kámoš a kdo ne.

  Psí Útulek Bouchalka
  Na Bouchalce 398
  Buštěhrad, 273 43

  Telefon do kanceláře na ošetřovatele:
  739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 – 16:00).

Přejít k navigační liště