5.9. Rybniky u Dobrise

  • Toto téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Argo a poslední změna proběhla před 13 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 15)
  • Autor
    Příspěvky
  • #17992
    Apollo a Betty
    Účastník

    Nechystate se nekdo v sobotu na vystavu do Rybniku?

    #17996
    Anonymní uživatel
    Host

    Katko ak o necem vis a neni to ve srazech a akcich tam to tam muzes pridat 🙂 neni problem 🙂 My ze ale asi nechystame . Nevedeli jsme o tom 🙁

    #18006

    Kdy je? A co tam bude za plemena? 🙂

    [hr]
    [Katerina 03-09-2009 09:18]:
    Nechystate se nekdo v sobotu na vystavu do Rybniku?

    #18009
    Apollo a Betty
    Účastník

    Je to ted v sobotu 5.9. (viz nazev tematu ;-)), krajska vystava vsech plemen krome NO. http://www.dogshow-rybniky.wz.cz/index.htm
     

    #18011
    Apollo a Betty
    Účastník

    Do srazu jsem to nedavala schvalne, jedem tam prvne a navic se dvema pejskama, takze nechci radsi nic organizovat napevno, nevim jak to bude probihat a jestli bych stihla prijit v danou hodinu kam jsem slibila 🙂 Takze to bylo spis jen tak orientacne dotaz jestli tam nekdo bude koho si pripadne muzeme jit najit 😉
     
    [hr]
     
    [Majosek 03-09-2009 10:32]:
    Katko ak o necem vis a neni to ve srazech a akcich tam to tam muzes pridat 🙂 neni problem 🙂 My ze ale asi nechystame . Nevedeli jsme o tom 🙁

    #18206
    Jimmy
    Účastník

    My jsme se tam byli podívat, jen tak na jukandu, očíhnout ostatní pejsky. Třeba jsme se tam někde potkali a ani o tom nevíme. Škoda, že jsem tvůj příspěvek našla až teď.

    #18207
    Apollo a Betty
    Účastník

    To je skoda. A jak se ti v Rybnikach libilo? Pocasi ovlivnit nemohli, ale jinak musim rict, ze pro me dost zklamani, totalni organizacni zmatek, myslim, ze pristi rok uz to nezopakujeme. Ale jidlo meli dobry 🙂

    #18221
    Jimmy
    Účastník

    Pravda, počasí bylo špatný, foukalo to tam jak blázen, ale hlavně že nepršelo. Co se týče organizace, nedokážu posoudit, byli jsme se jen podívat, neúčastnilli jsme se výstavy. Ale jen tak čeho jsem si všimla, neměli trošku domyšlený vyvolávání pejsků, jak tam fučel ten vítr, tak to nebylo skoro slyšet, když člověk stál někde kousek opodál. Jedna paní se tam s nimi pak dohadovala, takže jsem z toho odvodila, že asi propásla svůj nástup. Jinak lidí požehnaně, ale to je normálka:-)
    Snad se nějaké další výstavy zúčastníme aktivně, ne jen jako diváci. A jak jste dopadli?
     

    #18222
    Apollo a Betty
    Účastník

    jj, to byla presne ta nejvetsi organizacni potiz, oni zverejnili predem rozpis v kruzich a poradi plemen, jenze pak to zmenili a uz to nikomu nerekli. My to nepropasli jen diky tomu, ze jsem si pamatovala nektery plemena jak mely jit za sebou a kdyz jsem tam videla uplne jiny, bylo mi to divny a sla jsem se radsi zeptat, ale spousta lidi tam nebyla a taky pak meli problem, protoze presne jak rikas, vyvolavani vubec nebylo slyset. Jinak jsme dopadli dobre, meli jsme tam dva pejsky, jednoho naseho v dorostu, mel VN a jednoho pujcenyho (Art, jeho panicka je tu taky registrovana pod jmenem Arabart) do pracovky, ten ma V1, vitez tridy, oba kluci dostali moc peknej posudek, takze vysledky fajn 🙂

    #18233
    Jimmy
    Účastník

    To pak člověka asi trošku odradí, no. Hlavně, že jste to nepropásli, to by byla škoda…Ale zase vám na druhou stranu určitě zlepšilo náladu to hodnocení, ne? Když jste dopadli dobře, tak to potěší:-)
    My jsme se tam přichomýtli k jednomu hodnocení Samojeda. Byl to krásnej pes, ale panička mu to kazila tím, že ho špatně zvládala. Neměl prostor k tomu, aby se pořádně ukázal. Panička mu nestačila v běhu, brzdila ho. To je pak blbý…
    Budeme muset taky někam vyrazit, máme za sebou zatím jen svod u obou pejsků. Zajímalo by mě, jak by dopadli mezi větší konkurencí.

    #18270
    Apollo a Betty
    Účastník

    My jsme tam jeli hlavne kvuli nacvicovani vystavovani a musim rict, ze tentokrat jsme se teda s Apollackem fakt predvedli, on je skokan a hyperaktiv, takze jsme kruh museli obehnout mnohokrat nez se povedl trochu klus, bylo to dost sileny, ale rekla bych, ze lidi kolem se dost pobavili 🙂 Ale nakonec se zadarilo a ted nacvicujeme na klubovku 🙂 Rozhodne na nejakou vystavu zajedte, je to zajimavy a zabavny, teda aspo pro nas jo 🙂

    #18293
    Apollo a Betty
    Účastník

    Erdina – doporucuju sledovat pejsky, jestli jsou v pohode a nepokaslavaji, my se ted vratili od doktora a mame psincovy kasel, na 99,9% jsme si ho privezli z Rybniku 🙁

    #18316
    Jimmy
    Účastník

    Díky za upozornění, naštěstí jsem si zatím ničeho nevšimla. Snad to bude OK. Vám přeju, ať se brzy uzdravíte.

    #18318
    Jimmy
    Účastník

    Jéé, škoda, že jsme u toho nebyli:-) Musím říct, že z tý vaší profilový fotky mu ta jeho energie přímo kouká z očí. Úplně si to umím představit. Je s nima prostě sranda, no. A člověk to musí všechno brát tak trochu s rezervou. Ne moc vážně. Jedna paní u Kernů byla přesně taková, tvářila se jak kakabus a strašně to žrala. Chtěla se strašně moc předvést. Lepší je dělat to s radostí, aby to pejska i páníčka bavilo. To pak má nějakej smysl. Když tam pak člověk vleze jako začátečník, přesně tihle lidi na tebe koukaj jakoby povýšeně. Už jsem se dívala, jaký výstavy kde jsou, tak snad se tam podíváme…Tak ještě jednou brzký uzdravení, musí to bejt nepříjemný:-(

    [hr]
    [Katerina 10-09-2009 14:44]:
    My jsme tam jeli hlavne kvuli nacvicovani vystavovani a musim rict, ze tentokrat jsme se teda s Apollackem fakt predvedli, on je skokan a hyperaktiv, takze jsme kruh museli obehnout mnohokrat nez se povedl trochu klus, bylo to dost sileny, ale rekla bych, ze lidi kolem se dost pobavili 🙂 Ale nakonec se zadarilo a ted nacvicujeme na klubovku 🙂 Rozhodne na nejakou vystavu zajedte, je to zajimavy a zabavny, teda aspo pro nas jo 🙂

    #30340
    Argo
    Účastník

    To byla moc fajn výstava

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 15)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.