4. Soutez na PsiLasce —> Problemy

  • Toto téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel LuEn a poslední změna proběhla před 14 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #19652
    Anonymní uživatel
    Host

    Pokud budete mit nejaky problem napiste ho sem 🙂

    #19660
    elie
    Účastník

    mám problém, prší, sněží a v neděli jedeme běhat :-((  tak by jsi mohl zařídit, aby cesty byly dobře upravené, přestalo sněžit a dráha neklouzala :-)) děkuji

    #19661
    Anonymní uživatel
    Host

    :))))  ELIE :)))

    #19668

    Jj,souhlasím s Elie,nešlo by udělat něco s tím počasím[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-laughing.gif[/img],jedem o víkendu pást a v tomhle to fáákt
    nejde,prosííím.[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-cool.gif[/img]A za týden jedem na zkoušky[img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-wink.gif[/img].

    #19703
    Anonymní uživatel
    Host

    :))) PET, Elie :))) Chcel bych mit Vase problemy :))) Ale asi byste nemenili 🙂

    #19751
    LuEn
    Člen

    Já mám dotaz, ale využiju kolonku na pomoc, počt fotek není nijak omezen? já jen, že tam vidím třeba 10 stejných psů …

    #19856
    aki
    Účastník

    Proč mi dejde hlasovat a proč se u jednotlivých fotek nezobrazují počty hlasů?

    #19861
    Majosek
    Správce

    [b]LuckaEnzo:[/b] neni duvod omezovat pocet fotek, vsechny jsou krasne, a ja osobne jsem za ne rad 🙂  Clovek, ktery jich tam da vic tak si jenom snizuje sanci na vyhru. Je jasne ze jeden clovek nemuze vyhrat vsechny ceny.
    [b]Aki:[/b] vypise ti nejaku chybu kdyz hlasujes? … system jsem kontroloval a nemel by byt problem. Pravdepodobne neco na tve strane.
    Co se tyce zobrazovani hodnoceni pocas souteze, tak ten byl schvalne vypnuty. Duvod: zbytecne to zvysuje moznost jakeho koliv podvadeni. Po soutezi dam klidne zobrat pocet hlasu. Doufam, ze takove vysvetleni staci 🙂
     
     

    #20004
    Anonymní uživatel
    Host

    Uz jsem povolil zobrazovani poctu ziskanych hlasov a bodov. Doufam ze to nebude robit zlobu 🙂
    Ahojky vsem 🙂
    [hr]
     
    [aki 20-10-2009 20:31]:
    Proč mi dejde hlasovat a proč se u jednotlivých fotek nezobrazují počty hlasů?

    #20343
    LuEn
    Člen

    Me zmizly asi 2, nebo 3 fotky, co jsem tam nahrála 🙁 Prosla jsem to cele a nenasla 🙁 (Predtim tam byly) Taky jsem moc nepobrala to hlasovani, nevidim hlasy a ani moznost pridat muj hlas …. ale jinak fotecky dorazily moc pekne 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.