101 psích triků

  • Toto téma obsahuje celkem 16 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel KENNY A ADRIANA a poslední změna proběhla před 13 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 17)
  • Autor
    Příspěvky
  • #34284

    Učíte někdo podle této knihy a jaké máte zatím úspěchy? 🙂

    #34287
    Tom a Jerry
    Účastník

    je to tam pekne vysvetleny, muj pes to pochopi vetsinou behem 15ti minut cviceni, druhej den to pripomeneme a uz to celkem umi. Jen se mi zda ze to rozdeleni na cviky lehke, pokrocile… nebo jak to tam je je divny, mymu jdou lip ty pokrocilejsi a ty lehky mu dou vetsinou hur:Dale to je asi individualni. je tam vetsinou napsano, ze trik umi za tyden, to je desne prehnany..ale ty navody jsou tam super:)

    #34289
    Jimmy
    Účastník

    My ji máme doma a ty základní cviky jsme učili podle ní. Je taky dobrá pro inspiraci, co vlastně pejska učit a hlavně jak na to. Pak si to člověk třeba přizpůsobí na míru pejskovi, aby mu to vyhovovalo.

    #34295
    Geta
    Účastník

    My ji máme taky 🙂 jako inspirace je super, ale je občas potřeba poupravit si návod aby seděl vašemu pejskovi 🙂 Jinak je super 🙂

    #34310

    Já ji mám teď novou, takže uvidíme 🙂

    #34319
    Buddy
    Účastník

    Kniha je plná návodů jak na to.. solidní popisy, fotografie.. naučit se z ní dá mnohé.. Pejska to zabaví, když nemáte možnost vyrazit na delší procházku, unavíte ho psychicky.. Máme ji už delší dobu a jsme spokojeni, doma je pes jako cirkusák 🙂 ale i pracant, co vyndá i prádlo z pračky 🙂 Co vím, od přátel, je kniha špatně dostupná v eshopech.. bývá dost vyprodaná.. Na inspiraci jak psisko zabavit se osvědčila jako náhražka i tato publikace: [url=http://knihy.abz.cz/prodej/50-her-pro-vaseho-psa-i-pro-vas]http://knihy.abz.cz/prodej/50-her-pro-vaseho-psa-i-pro-vas[/url] 🙂 Jinak obsah knihy 101 psích triků je na ulozto.cz a spouuusta videí na youtube 🙂

    #34324
    Bojko a Idefix
    Účastník

    [b]KENNY A ADRIANA: [/b]Kde se ti ji podařilo sehnat? 2. vydání má být až v půlce května 🙁

    #34325
    Fry
    Účastník

    [b]Igris – [/b]Je taky na uloz.to celá k stáhnutí celá ta knížka. Je to sice méně přehledné, ale pokud ji zrovna nemůžeš sehnat 🙂

    #34335
    Bojko a Idefix
    Účastník

    [b]Fry: [/b]elektronickou formu mám, sháním fyzickou knihu 🙂

    #34338
    Jimmy
    Účastník

    Já ji kupovala na Václaváku v Academii, ale už je to dýl, takže ani nevim, jestli ji ještě mají.

    #34339

    Taky mám elektronickou formu, myslím, že bohtaě stačí, ne? 🙂

    #34345
    Bojko a Idefix
    Účastník

    [b]KENNY A ADRIANA: [/b]já mám úchylku na knížky, doplňuji knihovnu, tak čekám, až to znova vydají. 
    Jinak oceňuju přehlednost a polopatické vysvětlení, zatím jsem naučila lumpy skákat přes nohu a cvik “Kuk”. Snad jednou zmáknu i “Dělej mrtvého”  

    #34349
    Doris, Kelly
    Účastník

    Také jí máme v elektronické podobě, ale zatím jsme se vyloženě podle ní nic neučili… Dorinku to totiž nebaví 🙁 Ale knížka je super 🙂

    #34358
    Jesse James
    Účastník

    Knížku máme už delší dobu a učíme se podle ní. cviky jsou tam celkem hezky popsané a Jesse je pochopí takřka hned, občas si je sice musíme kapku přizpůsobit podle nás, ale jinak jsme spokojení. Hlavně že to Jesseho strašně moc baví a má chuť se pořád učit novým a novým kouskům. Je rád středem pozornosti a dělá ze sebe rád cirkusového psa, takže my máme zvládlé cviky jako – dělej mrtvého, ukloň se, plaz se, popros, sudy a spoustu dalších a teď dopilováváme – kulhej. musím říct, že s tím sklízíme velké úspěchy a je to psina 🙂 rozhodně tuhle knihu jen a jen doporučuju!!

    #34359

    IGRIS: Tak když jde o úchylku, tak to chápu :))))

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 17)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.