1. Historicky nejvetsi sraz psu v CR – Jak se Vam libilo? :)

  • Toto téma obsahuje celkem 18 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sára a poslední změna proběhla před 13 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 19)
  • Autor
    Příspěvky
  • #29879
    Anonymní uživatel
    Host

    [size=4] Ja nevim co dodat. NejSraz probehl bez jakychkoliv problemu a nad veskere ocekavaniii. Prislo tak moc super lidi a tak moc super pejsanu, ze to snad ani lepsi nomohlo byt. Myslim, ze pejsani se vyradili tak, ze padli rovnou po prijezdu do pelisku a spi tam snad jeste do ted 🙂 Vsem strasne moc dekujeme zato, ze prisli …podporit nasi akci. Ohlasy na akci jsou strasne moc positivni, takze muzu 100% prohlasit, ze 2. rocnik se bude urcite konat. Myslim, ze az se jako organizator teto akce zotavim z toho vseho, tak zacneme pripravovat dalsi rocnik, ktery bude urcite jeste honosnejsi 🙂 Upravime par veci, ktere by z naseho pohledu mohli byt jeste lepsi 🙂 Prosim vsechny co maji fotecky z tohoto srazu, aby je nahrali na psilasku. Kliknete jenom na tento odkaz nize (musite byt prihlaseni jako uzivatel). Vsechny fotky vytridime, spojime s nasimi a uverejnime. Nahravani probiha rychle (omezena velikost jedne fotky je 2MB). Tak jeste jednou mockrat dekujeme zato, jak super pratelsti jste vsichni byli 🙂 Mame Vas moc radi pratele :))[/size]
    [url=index.php/srazy/nahravani-obrazku-ze-psich-srazu]Nahrej fotky zde[/url]

    #29880
    Sára
    Účastník

    A padl rekord? a kolik se vybralo pro útulky? [img][/img]

    #29881
    Daisy
    Účastník

    Sraz byl úplně skvělej… Byl to první sraz na kterém jsem byla, a strašně se mi líbil… Nedokázala jsem si představit, jak to tam bude vypadat, takže jsem musela svojí čtyřnohou kardiačku nechat doma…. Příští rok, jí ale vezmu s sebou. Včera jsem se přesvědčila, že by to možná zvládla, uvidíme jak se její stav bude přes rok vyvíjet. Každopádně sraz neměl chybu. Skvěla organizace, program, nápady a charita…. Nemám co dodat. Za rok jedeme znovu. [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img] Díky lidem, kteří ten báječný sraz spáchali…. [img]plugins/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/plugins/emotions/images/smiley-smile.gif[/img]

    #29883
    Fry
    Účastník

    Tak to jste to tam měli hezké 🙂
    A padl rekord?;) Příště na 100% budu tam 😉

    #29884
    Tequila
    Účastník

    Sraz byl skvělý!!! Moc se nám libil. Nejen mě, ale i mé sestře. a padl rekord??

    #29885
    Ivushka – Monthy
    Účastník

    Ahojky vsem :o) Tak cekame na nejake info, jak bylo, co vse bylo atd i pro nas, kteri prijet nemohli. Pochlubte se, vzdyt mate cim :o) Ivca a Montak :o)

    #29886
    Bessa
    Člen

    Padl ČESKÝ REKORD :)) Nám se také sraz moc líbil. Těšíme se na příští rok 😉

    #29890
    Jesse James
    Účastník

    sraz byl perfektní. příští rok se tam sejdeme zase. a viděli jste noční události na čt24 v sobotu ve 23:00? byla o tom krásná reportáž a možná tam uvidíte i svého pejska jako my 😉

    #29891
    diniseck
    Účastník

    Akce byla super, fakt mě mrzí, že Faya hárala a nemohla jsem ji vzít s sebou.. už se těším na příští rok a doufám, že nám to časově lépe vyjde, že budu moci dorazit i s ní.. Jinak jsem (snad) nahrála fotky ze srazu, ale nějak se mi je pak nepodařilo nikde najít, takže vlastně nevím, jestli se nahráli v pořádku.. Takže máte je?? 🙂

    #29892

    Majosku a udelas vyhodnoceni cele akce? Pocet vybrabych penez, psu, atd. Vsak to urcite znas 🙂

    #29893
    Hapi
    Správce

    Diniseck:Fotky jsou tam 😉 Jeste pockame na ostatni, vytridime a pak je sem hodime 🙂

    #29900
    diniseck
    Účastník

    Lucinka: jo tak prima :))

    #29905
    Anonymní uživatel
    Host

    Ct24 🙂 Reportaz o nejvetsim srazu psu 🙂
    http://www.ct24.cz/regionalni/101847-psi-pokorili-na-chodove-cesky-rekord/
     
     

    #29908
    BLACK
    Člen

    http://blekoviny.rajce.idnes.cz/Vinor_Sen_zvirat_Chodov_Psi_laska_zari_2010/
    Dík a velké HAF za super akci! Těšíme se na další 🙂

    #29910

    Ani jeden odkaz mi nefunguje 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 19)
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.