Uživatelé Psilasky začínají podporovat psí útulky po České republice

0
237

Máte rádi psy? 🙂  Určite nikdo na PsiLasce by neodpověděl na tuhle otázku NE. Naše komunita pejskařů se každým dnem zvětšuje a všichni už určitě přišli na to, že za svou aktivitu na stránkách se získává velké množství Hafobodů, které jste mohli v první části Bonusového programu využít na nákup v e-shopu.

PsiLaska.cz jako nezisková organizace má jako jeden z bodů ve svých cílech napsáno: “Pomoc útulkům v ČR a získávání finančních prostředků na pomoc útulkům v ČR ” a právě to se teď společně pokusíme splnit.

Říkáte si: “Jak já můžu podpořit útulek, když nemám vůbec peníze?” Odpověď je jednoduchá: Máte přece Hafobody, které získáváte například každodenním přihlášením, pozváním nových přátel na naše stránky, uveřejňováním nových článků, přidávání a hodnocení obrázků… mnohých dalších aktivitách při každodenním prohlížení stránek www.PsiLaska.cz

                 Jaký je postup pro darování HafoBodů na Dárcovské HafoKonto PsiLasky:


1. Na Vašem profilu na PsiLasce máte určitý počet bodů, které jste získali za Vaši aktivitu na PsiLasce

2. Po přihlášení na Váš profil a kliknutím ZDE, máte možnost zaslat libovolný počet bodů na účet Hafobody_pro_Útulky. Stačí jen vyplnit počet bodů a po odeslání se automaticky objeví na tomto účtu.

3. Aktuální stav dárcovského HafoKonta je zde. Tento účet najdete v TOP 15 pejskařích na naší titulní stránce.  {module Modul Utulek}

4. Cílová částka nasbíraných HafoBodů je 500 000 a my tuto nasbíranou částku proměníme na finanční a materiální podporu v hodnotě 5000 Kč. Už teď bylo rozdáno mezi uživatele PsiLasky přes 700 000 HafoBodů a HafoBodíků stále přibývá, takže věříme, že se Dárcovské konto rychle naplní a my budeme moci začít další program na podporu útulků v ČR.

 

5 . Každý měsíc sestavíme tabulku TOP 100 dárců a výsledky zveřejníme, aby každý věděl o Vašem dárcovství.

 

6. Během sbírání bodů budeme společně vybírat a nominovat útulky, které by tuto finanční pomoc měly obdržet. Oslovíme i samotné útulky v České republice, aby se nám mohli prezentovat zde na stránkách a my (uživatelé PsiLasky) rozhodneme kdo tuto pomoc potřebuje nejvíce.


 

 

Co víc můžete pro to udělat: Řekněte o této akci všem známým a dalším pejskařům ve Vašem psím okolí, protože každý další uživatel na PsiLasce znamená další HafoBody na Dárcovské HafoKonto PsiLasky.

 

A to nejlepší nakonec: Po naplnění HafoKonta 500 000 body budete mít možnost jít osobně s námi odevzdat tyto dary do vybraného útulku v České republice.