Prokopská tlapka

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (No Ratings Yet)
Loading...

Klárka se svojí smečkou (Abý, Bessí a Teres) vymyslely další procházku v Prokopáku. A tak jsme měli sraz na Radlické. Dorazili jsme jako poslední a už na nás čekalo několik pejskařů se svými krasavci:) celkem 7 lidí a 7 psů:) Já s Artušem, Lukáš s Niky a Ebí, Lucka s Bellou, Hankas Barnym a kamarádkou Katkou, Ilona a Chembi a slečna s Maxem a Olim. Nakonec jsme čekali přibližně 15 minut jestli dorazí Klárka… Bohužel nedorazila a mobil nezvedala a tak jsme se vydali na procházku bez ní a smečky:( (později doma jsme se dozvěděli že měla nehodu a udělala si něco s rukou).
Procházka byla zajímavá, zábavná a uklidňující. Teplé počasí a došli jsme ke konci i k vodě, kde si pesani zaplavali. Zpočátku jsme vyšli namáhavý kopec, vyšli u pole, kde Artuš běhal a naháněl. Občas do pole za Artušem přiskočila Bella a za ní i Oli. Šli jsme polní cestičkou a kochali se krásnou přírodou. Vyšli jsme na louce u vyhlídky, kde jsem udělala pár fotek a rychle mizela ze sluníčka. Pesani si pobíhali a užívali volnosti. Zarostlou cestičkou jsme pokračovali na další vyhlídku a potom už mířili k vodě. Prošli jsme se po dřevěném můstku a chodili stále z kopce do kopce.

Museli jsme se zastavit na rozcestí. Měli jsme si vybrat mezi třemi cestami, nevěděli jsme kudy k vodě a tak Lukáš vzal mobil a volal známé, která v Prokopáku venčí svého border teriéra. Bohužel nám moc neporadila a tak jsme se spolehli na Lukáše a vydali se cestou z kopce. Prošli jsme kolem hospůdky a dole nás čekala cyklotrasa. Chvilku jsme šli po ní a nakonec odbočili vpravo po směru chůze a narazili na vodu. Všichni pesani se do ní vrhli až na Chembiho, který se vodě bránil, ale Ilona ho alespoň donutila smočit si packy. Bella, Oli a Max si vody užívali nejvíce a Barny, jako každý retrívr, byl ve vodě nejdéle a dokonce lovil kachny 🙂 Artušovi se do vody moc nechtělo ale nakonec si do ní alespoň lehl, Ebinka namočila packy a Niky udělala kolečko:)

Potom jsme se vydali vražednou cestou zpátky, na rozcestí jsme se vydali cestou do mírného kopce, šli kolem lesa, kde bylo vidět stádo koz (nebo ovcí:D) a potom jsme se pomalu rozloučili a jeli každý svou trasou. Já s Lukášem a psy jsme jeli autem s Luckou a Bellou na Čerňák do Mc’Donalds a domů se dostali dost pozdě…

Share

Doporučené články

Napsat komentář

Přejít k navigační liště