Záznam se srazu – Kobylisy – Čimičák – Bohnice

Dneska jsem v 1 hodinu odpoledne nasedla s Artíkem na tram 25 a jela na konečnou Vozovna Kobylisy. Čekala tam Jana a Boninka. Byly jsme dohodnutý, že ještě vyzvedneme jednu holčinu – Katku, která má jorkšírku Sáru. Pak jsme ještě čekaly na Katčinu kamarádku. Teprve pak jsme se vydaly na místo srazu, což byla loučka vedle cvičáku.

Bylo přibližně půl druhé. Už zdálky jsme viděly, že se blíží Lukáš s bígloušema Niky a Ebinkou. Byli jsme kompletní a tak jsme vyrazili na procházku. Šli jsme lesíkem, kde se pesani pěkně vyběhali, potkávali jsme cizí psy a tak si všichni hráli… Na konci lesa se s námi rozloučila Katka se Sárou a jejich kamarádkou, které šly domů, protože Sáře se asi moc procházka nelíbila. Byla trošku vylekaná a tak usoudily, že bude lepší prochajdu ukončit. My jsme si zase řekli proč procházku trochu neprotáhnout a tak jsme pokračovali dál. Vydali jsme se směr Bohnice, kde jsme chtěli najít psí hřbitov, to se nám však bohužel nepodařilo. Zašli jsme do areálu Bohnického ústavu, kde jsme objevili stáje a mini parkur.

 Měli jsme to štěstí, že zrovna někdo jezdil, tak jsme se koukali a obdivovali ty „přerostlé pejsky“ jak skáčou přes překážky. Potom jsme pokračovali v prochajdě a došli jsme na konečnou zastávku v Čimicích. Čekali jsme několik minut na bus a když konečně přijel, tak nám řidič vynadal a odmítl odvést víc než jednoho psa. Ustoupila jsem a šla čekat na jiný bus. Lukáš jel s Niky a Ebi na Kobylisy, kde měl ještě sraz. Jana s Bončou už vzali dráhu domů a tak jsem s Artíkem zůstala sama. Naštěstí bus jel za pár minutek. Před zastávkou „Kobylisy“ jsem vystoupila, aby se Artík ještě prošel, ale jelikož jsem pako, tak jsem šla jinudy a vyšla úplně mimo zastávku, tak nám nezbylo nic jiného než jít několik zastávek pěšky. Artík doma spinkal jako zabitý…

 


Share

Doporučené články

Napsat komentář

Přejít k navigační liště