Neděle, 2 října, 2022

Re:Re:Re:Agiliťáci :-)

#18668
LenasBAS a TESS
Účastník

 jéééé ahojik, no to víme o koho jde,MS krásné super, ta tmosféra a všechno no prostě úžasné, jen prostě jsem čekala něco málo víc od té naší výpravy. nevím proč ale prostě mi to přišlo slabé, ale jako obdivuhodné to určitě , já se na svět nikdy nedostano takže i tak velký obdiv!A cesta no mazec nějakých 10 hodin+ přestávky a to přímo do haly na pátek po nespání to byl mazec a pak nedělní cesta domů ta docela utekla!Nezapomenutelný zážitek, no a jak se máte jak vám to běhá??

[hr]
[Katka a Rendík 18-09-2009 17:30]:

Jeee,ahoj Bastienku a Tessi:-) vy tu taky chodíte?my jsme černý kokr Rendy z tábora ve větřkách,letos…víte,o koho go?:-)A MS vám závidíme..my posloucháme jenom rádio 🙂 Tož tak vám přejem šťastnou cestu-tedka už jen spáteční:-) a těšíme se na výsledky a videaaa!A držíme všem čechům pěsti!

[hr]
[Lenas 17-09-2009 09:56]:
 Dle mého názoru na všech metodách něco je, musí se to zkusit pak se uvidí zda to vyhovuje či ne, !Každý pes je jinačí, škoda že jen nemůžou říct ano chápu co po mě chceš, konkrétně u běhaných zon, vypadají krásně, ale myslím si že jen výjmečně dokáže někdo říct o svém chlupáči ano on to 100pro chápe.100 pochopí určitě 2on2off, a myslím že se dají i následně dělat hodně rychle až skoro jakoby běhané a jsou téměř pokud to psa fakt naučíte že to tak má být 100%..Klikr je dobrá věc, nejlepší je od štěněte ale to zas všude  klikr a já na to nemám hlavu! jestli kliknu, nebo vyberu něco jiného , je to vlastně stejný princip.(třeba tlesk). a slalom tak to byla u prvního psa totální noční mura, začala jsem učit a pokaždé když jsem chtěla znova utekl a někde se schoval, slalom prostě ani náhodou a přitom se nic zlého nestalo!pořídila jsem si ho domů a rázem je sněj slalomový manyak a to fakt!!!!!!Dneska cesta daleká 11 hodin v autě do Rakouska na ty naše reprezentanty, hned jak se vrátím napíšu jak bylo a budu mít kameru tak třeba i video!