Úterý, 27 září, 2022

Re:Hledáme kamarády

#26144
Oránek
Účastník

Tadeas je krásné jméno.Ten můj jezevec je taky z hájenky z Nejdku.Já vím jaké to je ztratit psa.Když jsem byla malá asi tak 8 až 10 let tak jsem si strašně moc přála pejska.Byla jsem posedlá a to mi zůstalo doted :).Byla to fenečka drsnosrstého jezevčíka,ale chudinka moc dlouho na světě nebyla.Přejelo jí auto,když byla psí miminko,Do ted nedokážu zapomenout.

Jezevčíci jsou strašně tvrdohlaví,ale umí tu svojí tvrdohlavost vrátit láskou a věrností.Vidím to doma,když si ho táta chce podplácet nebo se s ním mazlit tak on ho totálně ignoruje.Bere ho do smečky,ale neposlouchá ho.

Já vím,plno lidí bylo ze Sokolova.Stýkám se jen s Míšou a občas vídám jednu paní.Díky Míše vím o procházce,kterou máte v plánu.Doufám,že půjde.Já bych určo chtěla jít.Jsem ráda,že se psíláska.cz rozrůstá,snad tu bude víc Sokolováků,ale Vary nejsou zas tak daleko.

My jsme dělali jen poslušnost a také jsem chtěla chodit na cvičák,aby se ten můj plašan dal do kupy a povedlo se.Někdy se ještě bojí,ale už ho zvládám.A jsem ráda :).Chtěla jsem dělat agility,ale nebavilo ho to a nutit ho to nemá cenu.

Přejít k navigační liště