Pondělí, 26 září, 2022

Podzimní výcvikové a zábavné víkendy pro pejsky

#17972
Indy
Člen

[b]ŠKOLA PRACOVNÍ A ZÁBAVNÉ KYNOLOGIE[/b] 
– žádné ostnáče, škrťáky, vycukání psa a jiné „zaručené metody“ běžných cvičáků! Ale výcvik motivací a hrou.
Víc na [url=http://skola.kynolog.cz/]http://skola.kynolog.cz[/url]
[b]A ještě nabídka na podzim:[/b] 
[url=content/view/21/41/][b]Výcvikové víkendy pro štěňata a začátečníky[/b][/url]budou v termínech 1. – 4. 10. 2009 a 9. – 12. 11. 2009 a budou jako obvyklezaměřeny na základní dovednosti, určitě je mohou absolvovat i ti, kteří užněkterou akci absolvovali, žádný víkend není stejný a trocha socializace navícnašim pejskům určitě udělá dobře (a vlastně i pánečkům).
Na termín 5. -8. 11. 2009 je naplánován[b][url=content/view/21/41/]Pokračovací víkend[/url] [/b]proty, kteří si budou chtít nejen zopakovat co sena předchozích akcích naučili,ale i naučit se něco nového a také si užít zábavu se svým psem a potkat se spřáteli.
Chcete si užítplno zábavy a posílit týmovou spolupráci dvounožec x čtyřnožec? Právě pro vás jepřipraven[url=content/view/25/36/][b]Aktivní zábavný víkend[/b][/url]v termínu 12.-15.11.2009, který navazuje na velmi úspěšné Zábavné velikonoce abude mít podobný program, plný her a soutěží.
Na 19. – 22. 11.2009 je naplánována speciální akce [b][url=content/view/22/36/]Výcvik vůdců smečky aneb Víkend proproblémové psy[/url][/b], která není určena pro bojová plemena, alepro normální psy, které jich pánečci nezvládají a kteří ovládají rodinu příliš.Budeme se zde učit jak takové psy zvládnout, jak se chovat jako vůdce smečky ajak se nenásilnými metodami dá pes naučit vůdce smečky respektovat.
Dalšímspeciálním kurzem bude [url=content/view/46/63/][b]Příprava retrívrů pro zkoušky OVVR[/b][/url],kde budeme používat pouze nenásilné metody výchovy a výcviku tak, aby bylipřipraveni. Pro účastníky kurzu je dohodnut speciální termín zkoušek 28. říjnave Slušovicích, kde bude zajištěno dostatek rozhodčích pro všechny.  
Pokud budetechtít být s pejskem [b]naSilvestra[/b] mimo ohňostroje a rachejtle, a nebo se jen nechcetenudit na „obyčejných vycházkách“, přihlaste se a přijeďte k nám, jepro vás připraven několikadenní [url=content/view/20/36/][b]Psí zábavný Silvestr[/b][/url](od 30.12.2009 do 3.1.2010), kde můžete očekávat zábavný program, který budezahrnovat hry a soutěže, trekové vycházky a večerní povídání u našich novýchkrbových kamen.
Mimo psí kurzyorganizuje naše Škola také jiné vzdělávací kurzy. Od září zahajujeme [b][url=content/view/50/73/]kurzy pro Vůdce malých plavidel (VMP + MPZ)[/url][/b]pro získání Kapitánského průkazu nebo také „Řidičáku na loď“ svnitrozemskou i mezinárodní platností.  
Ubytování budepro první přihlášené na všechny podzimní akce v budově v pokojích s topením(vždy po dvou osobách) a pouze zájemci a opozdilci budou v chatkách s topením(samozřejmě mimo Silvestr); proto neváhejte a přihlaste se co nejdříve.
Bližší informacenajdete také na stránkách školy [url=http://skola.kynolog.cz]http://skola.kynolog.cz[/url]

Přejít k navigační liště