Zážitky z léta 2010

0
94

Když tu skoro všichni píší o zážitcích proč bych se také nemohla přidat. Bylo krásné léto a MIki byl venku celou noc jako každý letní den spal na linu které ho pěkně chladilo. Šla jsem brzy ráno za ním ho vypustit a dát mu najíst. Po té jme se jako jiný každý den vydali na procházku k hasičárně a tak jsme si zacvičily poslušnost a taky tance něco málo z frisbee a pak jsme šli domů.

Chýlilo se k odpoledne a bylo velké vedro Miki se ani nemohl schlatit ledovou vodou a tak jsem vzala hadici nechala jsem jí vystidnou protože voda byla teplá a postříkala jsem ho tou studenou tak si to krásně užíval pak jsem mu ještě pomokřila trávník aby se měl kde válet moc rád se válí, tak jsem mu jí postříkala a vypla jsem ji.  Odpoledne se nic nedalo dělat a tak jsem šla domů a MIkiho jsem pustila do kotelny bylo to ejstudenejší místost které v domě byla a tak jsme se tam šli válet. Nastal večer a já dostala nápad Miki vždycky když ho zavřu tak večer štěká na plný obrátky. A tak jsem poprosila rodiče zdali bych s MIkim mohla spát v kotci.

Jasně že to dovolili a tak jsem se tam hned šla nastěhovat a šli jse spát. Miki si šel ke mně lehnou ale asi po 3 hodinách se Miki vzbudil a zničeho nic začal štěkat vzbudil mě!!! V tu chvíli se měla strach ale nedala jsem to najevo když sem se sebrala a vzala baterku Mikiho připla na vodítko kdyby náhou se něco šouplo, vyšli jsme z kotce a posvítila jsem na to na co MIki štěkal bylo to nějaké divné ale hýbalo se to nechtěla jsem tam ani svítit ale když sem tam posvítila zjistila jsem že to byla kočka !!! Tolik se mi ulevilo ale MIki se vyškub a plnou parou tu kočku vyhnal a tak jsme šli spát a od té doby nám sem žádné kočky nelezou.